pic ve ledlerle isim yazma

merhaba

ledlerle ismimi yazmak istiyorum harfler değisik şekillerde veye değişik sıralamalarla yanacak çok az pic basic pro biliyorum programını ve diğer gerekli devreleri varsa elinizde benimle paylaşır mısınız???

lütfen yardımcı olur musunuz sağa sola doğru yansın veya değişik animasyonlarla yardımlarınızı bekliyorum

sen yardım mı istiyorsun yoksa istediğini yaptırmak mı

ccs ile yazılmış program örnekleri olsa olur mu.Sana proteusta yapılmış simülasyon ile ccs kod örnekleri gönderebilirim eğer olursa

öğrencisin galiba.Eğer yaptırmak istiyorsan yapabilirim de tabi zamanın varsa.Hemen olmaz da biraz zaman alır.Uğraş arıyorum zaten

ccs hakkında hiç bilgim yok ama programda değişiklik yaparsan olur "murat sarı kontrol ve otomasyon teknikeri " yazmak istiyorum yardımcı olursan sevinirim

ccs ile yazılmış program örnekleri olsa olur mu.Sana proteusta yapılmış simülasyon ile ccs kod örnekleri gönderebilirim eğer olursa
ccs hakkında hiç bilgim yok ama programda değişiklik yaparsan olur "murat sarı kontrol ve otomasyon teknikeri " yazmak istiyorum yardımcı olursan sevinirim

Forum istatistikleri

Konular
128,368
Kullanıcılar
450,242
Son üye
Zaleucus

Yeni konular

Geri