PIC programlama özel ders verenler ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uberalles

Üye
PIC programlama hakkında birçok sorunu aşmış tecrübeli özel olarak bu meseleyi verebilecek arkadaşlar varmı acaba??

Yada bildiğiniz bir kurs, hazırlık ?

Ankara

Merhaba. Pic programlama üzerine benim hazırladığım interkatif cd'li pic eğitim seti var. Hiçbir kursa gitmeden yüzlerce milyon harcamdan evde kendi kendinize pic programlama öğrenebilirsin. Üstelik pic programlarını parsic ile plc programlar gibi yapabilirsin. Eğitim cd'sinde 60 adet uygulamalı örnek verilmiştir. Bu örnekler ile size kendi edindiğim birçok tecrübeyide aktarıyorum. Daha detaylı bilgi için www.kolaypic.com'a bakabilirsin.

Arkadasin teklifine ek olarak oncelikle bir adet programlayici ve deneme karti al bir adette pic kitabi al ki tablolar hep elinin altinda olsun ve tabiki bir pic buna verecegin paradan cekinme ve cok ucuzuna kacma 100-150 dolar harca . Genelde ilk baslayanlar programlayicilarinin basit olmasi nedeniyle kendileri yapmayi denerler ama yuklenen programin calismamasinda donanimdanmi yada pc baglantisi veya programdanmi anlayamazar . Ve sitedeki bir kac hazir *.hex dosyasini yukle ve calistigini gor zaten ilk led yandiktan sonra gerisi gelecektir iyi calismalar

Eğitim setimizde pic programlama ve modüler sistem pic deneme kartı dahildir. Üstelik tüm set sadece 99 ytl. Sadece bir programlayıcı fiyatına.

kartal meslekte bedava kurs var ito meb sertifikalı

SANA TAVSİYEM ALTAŞ YAYINCILIK İNTERNET SİTESİNDEN PİCUP İNDİR MPSAM YE GEREK VAR DAHA SONRA İŞİN DERLEME KISMI VAR [email protected] bana ulaşabilirsen sana yardımcı olur en azında giriş için
feyzi akar kitabı baya iyi tavsiye ederim 16f628 de anlatıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri