PIC 18f serisi ile ev otomasyonu Android ile

ben atmega32 ıle yaptım ama mcu farketmez.once pıc+rs232+pc baglantısını yap ocden yolla pıcden al vb yap.sonra pıce bluetooth modulu bagla calısacak once pc pıc ıletısımı sorunsuz hallet

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Evet onu hic denemedim direkt Bluetooth ve PIC ile denedim. Aslinda elimde olan kitaplardan yararlandim. Ama dediginiz gibi denemeye calisacagim.

Hocam Atmega dada C ile yazmiyor musuz? Fazla bilgim yok Atmega üzerine ama bildigim sadece Derleyicileri farkli. Acaba siz nasil kod kullandiniz Atmega ve Bluetooth modül arasinda.

Hocam Atmega dada C ile yazmiyor musuz? Fazla bilgim yok Atmega üzerine ama bildigim sadece Derleyicileri farkli. Acaba siz nasil kod kullandiniz Atmega ve Bluetooth modül arasinda.
Pıc ıle pc arasında normal serı ıletısım yaptım.daha sonra pc yerıne pıc cıkısına arada max232 entegresını kaldırarark bluetooth modul bagladım.

Pıc ıle pc arasında normal serı ıletısım yaptım.daha sonra pc yerıne pıc cıkısına arada max232 entegresını kaldırarark bluetooth modul bagladım.

ok anliyorum.
siz elinizde ki devreyi ne kadar a satiyorsunuz? ve ne özellikleri var? sistem Atmega32 üzerine anladigim kadari ile?PIC ile yapamaz misiniz?

Vıdeosunu ızledıgın devre bana aıt degıl.Serı portu bluetooth cevırdım androıd yazılımı yazdım gonderdım.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,978
Son üye
food_eng_1952

Yeni konular

Geri