PHILIPS smart tv açılıp 2 dakika içinde kapanıyor.

snrsak

Üye
Merhaba.
Philips 42 inc smart tv sahibiyim. Cihazı açıp 2 - 3 dakika içinde tekrar kapanma arızası veriyordu. Dün servise götürdüm. İnanılacak gibi değil orada cihaz takıldı anten kablosu takıldı ve hiç bir sorun olmadan yayın akışı vardı ve hiç bir şekilde tv kapanmadı. Sorun anten kablosunda şase vs olabilir düşüncesiyle tv den uydu kablosunu çıkarttım sadece güç kablosu takılı iken prize bağladım. Aynı şekilde tv açılıyor 2-3 dakika içinde kapanıyor. Priz değiştirdim orda da aynı sorun var. Sizce sorun ne olabilir?
Serviste işin içinden çıkamadı :s

takıldığı prizin voltajını ölçün tv boş ekranda kapanır görüntü vermeli.

malesef o sorun philips tv lerin dandikliğinden iyi bir marka diye alıyoruz ama öyle sorunlarla karşılaşılıyorki anlatamam artı menu de çok karışık bir kanalı taşıyamıyorsun kendiliğinden kapanma hepsinde var arada sırada yapıyor servis leri dahi kurulumu yaptıktan sonra acele ile kaçıyorlar ..........

Aynı tv bende de var. Bundan ili hafta önce aynı sorun ben de de oluştu. Hatta bazen hemen kapanıyordu. TV yi tamamen resetleyip yeniden kurdum. Şimdi öyle bir sorun kalmadı. Sadece USB den kanal yükleyemiyorum. O ayrı bir sorun herhalde.

Merhaba.
Philips 42 inc smart tv sahibiyim. Cihazı açıp 2 - 3 dakika içinde tekrar kapanma arızası veriyordu. Dün servise götürdüm. İnanılacak gibi değil orada cihaz takıldı anten kablosu takıldı ve hiç bir sorun olmadan yayın akışı vardı ve hiç bir şekilde tv kapanmadı. Sorun anten kablosunda şase vs olabilir düşüncesiyle tv den uydu kablosunu çıkarttım sadece güç kablosu takılı iken prize bağladım. Aynı şekilde tv açılıyor 2-3 dakika içinde kapanıyor. Priz değiştirdim orda da aynı sorun var. Sizce sorun ne olabilir?
Serviste işin içinden çıkamadı :s

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,103
Kullanıcılar
449,802
Son üye
sadık Mehmet

Yeni konular

Geri