Perendev Manyetik Motoru Şeması ve yapımı

muco35

Üye
Merhaba arkadaşlar ben manyetik motor yapmak istiyorum bununla ilgili pek açıklayıcı şema bulamadım, aslında motorun mekanik kısımlarını değilde motor çalıştıkdan sonra elektriği sürtünme yoluyla nerede üreteceğini öğrenmek istiyorum. verdiğim linkdeki videoda motor kısmı haricindeki depolama alanı gibi duran gri kutuyu bahsediyorum. umarım açıklayıcı yazmışımdır. ilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum, şimdiden çok teşekkürler

https://www.youtube.com/watch?t=171&v=xgz_m76rN0M

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Ben perendev motorun çalışma prensibinden anladığım kadarıyla sadece görüntü itibari ile sadece devir üreten bir motor tork ürettiğini sanmıyorum yani o sözde çalışan motora yük verdiğinizde görmek lazım çalışmasını böyle kulaktan dolma bilgi kandırmaca görüntülere itimat etmeyin derim. BEDAVA ENERJİ DİYE BİR YOKTUR.Ama çalışma yapmak tecrübe edinmek açısından boş vaktiniz varsa uğraşılabilir. Aksi takdirde vakit kaybıdır. İyi çalışmalar.

ama videolarda baktığımızda adamlar ciddi ciddi yapmış gözüküyor. hatta patentini dahi alıyorlar. sonuçda sürtünme kuvveti ile enerji üretiyor, rüzgar gülleride aynı şekilde çalışmıyormu sonuçda ?

Tamam da ana enerjimizin kaynağı ne burda önemli olan o rüzgar?güneş?su?termik?nükleer? hangisi magnemotor kuvveti ile sadece devir alabilirsiniz tork alamazsınız. Bu da ilk yolvermeyi sağlamak şartı ile

ana enerjinin kaynağı insan eli ile itme. videoda adam eliyle itiyor çalıştırıyor kapağı kapatıyor elektrik geliyor :)

keşke herşey böyle bir el itmesi ile mümkün olsa :)bu işler böyle kolay değil tabi bu benim düşüncem kimsenin araştırma azmini kırmak istemem :)

paran varmı proje satan siteler var ayrıca gerekli malzemeleride temin ediyorlar.sen paradan haberver.

ooo çuvalla var :) rakam nedir onu bilsek ona göre baka biliriz kardeş :)

keşke herşey böyle bir el itmesi ile mümkün olsa :)bu işler böyle kolay değil tabi bu benim düşüncem kimsenin araştırma azmini kırmak istemem :)

bunun bir püf noktası vardır elbetde sonuçda bu kadar insan yapmış kullanıyor bizlerde başara biliriz onlardan ne farkımız varki. adamlar el birliği ile dağı hoplatıyor biz bunumu yapamıcaz :)

bunun bir püf noktası vardır elbetde sonuçda bu kadar insan yapmış kullanıyor bizlerde başara biliriz onlardan ne farkımız varki. adamlar el birliği ile dağı hoplatıyor biz bunumu yapamıcaz :)
Kullanıyor derken? Türkiyede daha yabancı bile olsa manyetik motor diye bir ürün yok. Bırakın Türkiye yurt dışında da yok duymadım.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri