PENS AMPERMETRE VE FAZ SIRASI GÖZTERGE CİHAZI

zeum

Uzman Üye
Katılım
19 Nis 2007
Mesajlar
220
Puanları
201
Yaş
66
Kompanzasyon panolarının işletme, arıza ve Bakım hizmeti gören arkadaşların ellerinde
mutlaka bulunması gereken ölçü aletlerinden biride, Ölçtüğü değerin doğruluğundan şüphe etmediği bir pens ampermetresinin olmasıdır..
Bazı Reaktif Güç rölelerinin faz sırasını seçmesi nedeniyle,Faz sırası gösterge Cihazınında Teknik Elemanın elinde mutlaka bulunmalıdır..

Alet çalışır El Öğünür atasözü mesleğimizdede geçerlidir..Teknik elemanın elinde mutlak bulunması gereken Ölçü Aletlerinden ikisine ait link aşağıdadır...İlgilenenlerin ilgili telefon no sunu arayabilirler..

http://www.sahibinden.com/ilan/is-makineleri-sanayi-elektrik-enerji-elektrik-pens-ampermetre-ve-faz-sira-gosterge-cihazi-sokk-fiyat-72405862/detay/

https://www.facebook.com/F.ZEUM

0 532 780 26 59
 
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.

Forum istatistikleri

Konular
122,260
Mesajlar
862,484
Kullanıcılar
438,817
Son üye
Sadece Çırak

Yeni konular

Üst