Pano otomasyon izmir

canerland

Üye
Merhabalar

Firma Bilgileri

Firma Adı: protek Bakım otomasyon

Firma tel 05326937568

Firma Web Adresi: www.protekbakim.com

Şehir / Ülke : izmir

Firma Yetkilisi: caner kırmacı

Alınacak Personel Sayısı: 1

Merhaba otomasyon arıza işleriyle uğraşan firmamıza yeni mezun ufak pano toplamada kendine güvenen kart arızalarıylada ilgilenebilecek uzun yıllar beraber çalışmak istediğimiz eleman gerekmetedir. Lokasyon izmir pınarbaşı. İlk 6 ay asgari ücret yol ssk. Sonrasın ise daha iyi bir maaş. 05326937568 protek bakım otomasyon

Hala eleman arayışımız devam etmektedir 05357602804

Eleman başlayacam deyip 2 hafta oyalayıp başlamadı.. Bir tane daha geldi şunu biliyom bunu biliyom ee bu panoyu projesiz kur tasarla sıfır çıktı kem küm hep.

Hocam kusura bakmayin ama o maasa isi azda olsa bilse bile calismaz. O ucrete yeni mezun saha gormemis kisiler bulursunuz. Onada is biliyor diye bakmazsiniz kendiniz yetistirirsiniz ogrendikcede maasini yukseltirsiniz.

İşi bilene asgari ücret verilmeyecek ki onu belirtmemişim. En son 3200 maş teklif ettik gene kem küm oldu.

Elektrikci acigi cok sanirim turkiye genelinde. Ins bulursunuz hocam.

Burda her yil ailesiyle 5 yildizli otelde 3 gun tatil sunan bile var:)

Aslinda birde dusuk maasla calistiriyorlar bununda etkisi var arkadas var 2000 2250 maas veriyorlar diyor. paketleme servis yapiyor 2750 aliyorum diyor maasa nerdeyse hic dokunmuyorum diyor bahsisden(motor paketleme servisi) hemde 8 saat calisiyorum diyor:)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,872
Kullanıcılar
449,465
Son üye
osmansaribudak362

Yeni konular

Geri