Pano otomasyon izmir

aynen öle elektrikçiler üvey evlat gibi cok az para veriyolar

Teknik iş artık para kazandırmıyor da ondan dolayı oluyor iş veren olarak verebileceğin para bu oluyor.Müteaitlik işlerini saymıyorum. Otomasyon konusunda

Şu an arayışımız yok ama [email protected] a cv nizi mail atarsanız ihtiyaç halinde iletişime geçelim.

yok hocam meraktan sordum. birde eksik oldugum bazı konular ara sıra yanınıza ugrayıp birşeyler kapmak isterim. öğrenmenin en iyi yolu da çalışmak yapmak

yok hocam meraktan sordum. birde eksik oldugum bazı konular ara sıra yanınıza ugrayıp birşeyler kapmak isterim. öğrenmenin en iyi yolu da çalışmak yapmak

merhabalar kapımız açıktır. Bugün yeni çırakla plc çalıştık sizide bekleriz..

05357602804

@canerland iyi geceler hocam .kullandığın plc CPU veya hmi genel olarak delta mıdır ? Yoksa Siemens mıdır ?

Genelde gmt delta fatek ama s7 1200 ve eskide olsa revizyonlarda s7 200 kullandık

Merhabalar

Firma Bilgileri

Firma Adı: protek Bakım otomasyon

Firma tel 05326937568

Firma Web Adresi: www.protekbakim.com

Şehir / Ülke : izmir

Firma Yetkilisi: caner kırmacı

Alınacak Personel Sayısı: 1

Merhaba otomasyon arıza işleriyle uğraşan firmamıza yeni mezun ufak pano toplamada kendine güvenen kart arızalarıylada ilgilenebilecek uzun yıllar beraber çalışmak istediğimiz eleman gerekmetedir. Lokasyon izmir pınarbaşı. İlk 6 ay asgari ücret yol ssk. Sonrasın ise daha iyi bir maaş. 05326937568 protek bakım otomasyon
Caner Ustam ben de İzmirde bir işletmede teknik servis olarak çalışıyorum. Belki birbirimize yardımcı olabilecek bir iletişim kurabiliriz.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,871
Kullanıcılar
449,461
Son üye
evenzhou

Yeni konular

Geri