Pano otomasyon izmir

Caner Ustam ben de İzmirde bir işletmede teknik servis olarak çalışıyorum. Belki birbirimize yardımcı olabilecek bir iletişim kurabiliriz.
Caner Ustam ben de İzmirde bir işletmede teknik servis olarak çalışıyorum. Belki birbirimize yardımcı olabilecek bir iletişim kurabiliriz.

Numaram değişti 05375949181 den ulaşabilirsiniz

İzmir de kalifiyeli eleman açığı olması çok normal herkes en az 3 5 yıl tecrübeli kişiler arıyor kimse yetiştirmek istemiyor.Yeni mezun olan bir kişi olarak rahatlıkla bunu söyleyebilirim.

İzmir de kalifiyeli eleman açığı olması çok normal herkes en az 3 5 yıl tecrübeli kişiler arıyor kimse yetiştirmek istemiyor.Yeni mezun olan bir kişi olarak rahatlıkla bunu söyleyebilirim.
Size bende katılıyorum lakin staj zamanında kendini gösterdin gösterdin işletme potansiyel görür ise alıyor direk kendi bünyesine ama biraz gayret etmek lazım yeni nesil hemen herşeyden vaz geçiyor ugraşmak istemiyor ama tabi işletmelerinde kolaylık göstermesi gerekli

Çünkü bizde mücadele ruhu yok. Anne ve babalar olarak ben ezildim oğlum / kızım ezilmesin diye her şeyleri önlerine seriyoruz. Rahat rahat büyüyen cocuklar en ufak sıkıntıda pes ediyor.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,872
Kullanıcılar
449,465
Son üye
osmansaribudak362

Yeni konular

Geri