Pano Dizayn Programı

scorpion eyes

Uzman Üye
Legrand'ın çok eski versiyon pano dizayn programı. Şalt malzemenizi seçin, dizilimini ayarlayın, tek hat şemasını kendi hazırlasın,pano tipini seçin, panoya malzemeleri kendi yerleştirsin. Pano şasi,açık,örtü plakalı ve tam kapalı şeklini görebilme imkanı. Güzel bir program tavsiye ederim. Özellikle isyankar stajyerlere :D

XLPRO2 TABLEROS.rar

Üye arkadaşlar herhalde ya kurmayı ya da kullanmayı beceremedi çünkü programla ilgili hiç yorum gelmedi ! Kullananların beğeneceğine inanıyorum.

şimdi indirdim ve yükledim güzel programa benziyor teşekkürler emeğinize sağlık..

programıındıırp kurdum kullanışlı bir program ve içindede hemen hemen butun pano malzemeleri mevcut sen listeyi seciyorsun program kendısı gerekeni yapıyor . Kulanmasını bilenler için gayet kullanışlı bir program paylasım için tşk dostum =)

Teşekkürler, indirdim fakat, versiyon eski biraz, pano kütüphaneleri kısıtlı gibi, biraz daha kurcalarsam, tam çözerim heralde...

fazl dıkkat etmedım kutuphaneye ama olmayan semboller falan sonradan ılave edılıp program gelıstırılebılır gıbıme gelıyor

gayet kullanışlı bir program gibi duruyor, arkdasların da dediği gibi olması gereken birçok şey var. Paylaşım için teşekkürler.

Bu programın güncel bir alternatifi yok mudur?

guzel program paylasım ıcın tesekkurler pekı pano yerlesım programı pıyasada mevcutmu e cad dısında

Ben pano dizaynlarını autocad programında ölçekli olarak yapıyorum.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri