panel PGM çıkışları hakkında bilgi

sugo

Üye
Arkadaşlar ben bi dsc paneli kurup programlayabılıyorum ama pgm çıkışlarını kullanamıyorum pgm çıkışları hakkında bana bilgi verebılır mısınız?

merhaba
pgm programlama için modelinizi bildirirseni yardımcı olabilirim saygılarımla

panel dsc 1616 bn kurarken yardım alıp kuruorum ama kndımı geliştirebılmem için pgm ler hakkında bilgi birikimi bulamıorum elinizde varsa ve bana yardımcı olursanız çok sevınırm...

dsc panel iyidir katoloğuna bakayım

pgm harıcı sıren baglanması ıcın kullanılan sokettı... hatırladıgım kadarıyla..! kurmayalı uzun zaman olduda :):)

dedıgınız dogru harıcı birsey baglnmk ıstdgnde kullnılıor ama bn kndımı bu konuda geliştıremedm ...

arkadaşlar pgm çıkışları ile panellere alarm durumunda ;hata durumunda;normal çalışıyorken çevre birimi olarak kullanabileceğimiz siren,arama modülü,lamba açma-kapama devresi ,duman dedöktörlerinin resetlenmesi;hatada bilgi verme gibi durumlarda kullanılır
ihtiyaca göre bir çok proglamlama yöntemi vardır.

Arkadaşlar ben bi dsc paneli kurup programlayabılıyorum ama pgm çıkışlarını kullanamıyorum pgm çıkışları hakkında bana bilgi verebılır mısınız?

alarm esnasında proğramladıgın duruma göre acılan birkontaktır bunu normal 12v bir röleyle üzerinden hertürlü yapmak istedigini yaparsın

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri