GMT ve Mikrodev PLC Hakkında Bilgi

Selamun aleyküm;

Yaptığımız cihazlar için PLC sistemine geçmek istiyoruz. Yapılacak işlem basınç, sıcaklık vs gibi analog ve dijital bilgilerin HMI panelde görüntülenmesi. Bu işlemler için yerli üretim GMT ve Mikrodev PLC düşünüyoruz. Bu markalar hakkında kullanan kişilerden bilgi almak istiyorum.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Selamun aleyküm;

Yaptığımız cihazlar için PLC sistemine geçmek istiyoruz. Yapılacak işlem basınç, sıcaklık vs gibi analog ve dijital bilgilerin HMI panelde görüntülenmesi. Bu işlemler için yerli üretim GMT ve Mikrodev PLC düşünüyoruz. Bu markalar hakkında kullanan kişilerden bilgi almak istiyorum.
GMT plc,sürücü gibi ürünler üretip satıyor sürücüleri çin den getirdiklerini duymuştum ama GMT markası olarak satıyorlar garantili ve teknik destek veriyor piyasada yaygın kullanılıyor mikrodev pek adını duyuramadı ve PLC den başka bir ürünü var mı bilmiyorum

MERHABA ARKADAŞLAR GMT HMI YUKLEME SONRASI UYARI VERDİ

(HMI ÜRETİCİ ÜÇLÜ DOĞRULAMA BAŞARISIZ OLDU )

BU NE ANLAMA GELIR

Başka bir bilgisayar ile yüklemeyi deneyin, muhtemelen çözüm olacaktır.

Firmanın kendisinden destek almayı deneyin. Uygulama yaptırmak gibi bir niyetiniz var ise bir uygulamacı ile ilişkilendireceklerdir.
Genel sorularınız var ise forum kanalıyla sormanızı rica ederim ki umuma faydalı olsun.

• Beğen
Tepkiler: huh

Forum istatistikleri

Konular
127,961
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri