Ozbekistan da is yapmak isteyen firmalar

Merhaba,Bursa'da otomasyon hizmetleri veriyorum.Makine otomasyon revizyonları ve PLC yazılımları ile ilgili istekler olursa,bana ulaşabilirsiniz,daha önce Dağıstan ve Irak gibi ülkelerde makine otomasyonları yaptım.Konuyla ilgili ihtiyaç olursa beraber çalışabiliriz.

Merhaba,Bursa'da otomasyon hizmetleri veriyorum.Makine otomasyon revizyonları ve PLC yazılımları ile ilgili istekler olursa,bana ulaşabilirsiniz,daha önce Dağıstan ve Irak gibi ülkelerde makine otomasyonları yaptım.Konuyla ilgili ihtiyaç olursa beraber çalışabiliriz.
Ne gibi moduller malzemeler var elınde interet sayfası var mı
?

Arkadaşlar merhaba.. Özbekistan da yaşayan bir arkadaş ile ortaklık yapmak isterim.. Yapacağımız iş sadece basit al sat..Gerçekten çalışmak ve para kazanmak isteyen arkadaşlar benimle irtibata geçerlerse sevinirim.. [email protected]

Bu cagri bana sorarsaniz tersten olmus. Ozbekistanda firma kuran arkadasimiz benim su tarz urunlere ihtiyacim var, ureticiler ya da ithalatcilar benimle irtibat kurabilir demeliydi. Boyle hedefe ulasmak zor olur zannimca.

NexusHD2 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

slm ben konya beyşthirden mustafa elektrik tesisat hat Bakım röle mekanik her türlü elektrikle ilgili işlerde kendini yetiştirmiş biriyim benim türkiyedeki işlerim iyi ama orda yaşamak çalışmak isterim ezel sebeblerden dolayı tabi sizde isterseniz tel cep 05497438667-05318389332

Özbekistan'da çalışacak eleman arayan var ise bana ulaşsın lütfen.
Meslek hayatıma 1996 yılında elektrik teknisyeni olarak tesktil örgü ve boyahane firmasında başladım.
Yine tekstil imalatı yapan firmalarda Makine Bakım, Elektrik bakım şefi görevinde çalıştım. Son 10 yıldır tekstil makinesi imalatı işlerinde yönetici, imalatçı ve montaj işlerinde yönetici ve amir olarak çalıştım.
Bir çok yurt dışı iş gezim oldu ve kısa bir dönem Özbekistan'da bulundum. Avrupaya yakın bir kültürü olması ve Türkleri sevmelerinden dolayı bu ülkede çalışmak isterim.
Benim gibi bir elemana ihtiyacı olan kuruluşlar irtibata geçerse çok sevinirim. Email adresim [email protected]