Ozbekistan da is yapmak isteyen firmalar

Merhaba arkadaslar ben 6 yildir Ozbekistanda calismaktayim calisma alanim tekstil fabrikalarinda elektrik ve mekanik bu konularda burada bir firma acmak icin hazirliklarimi tamamlamak uzereyim Turkiye den calisma alanlarinda bu taraflarda is yapmak isteyen bayilik vermek isteyen cozum ortakliklari kurmak isteyen malzeme satmak isteyen ama bu taraflara gelemeyen arkadaslar var ise gerekli firma hazir olmaktadir ilgilenen arkadaslar olursa buraya veya mailime ulasabilirler.

arkadaşlar özbekistanda iş yapılaz ben bir kere tuz tesisi kurmaya gittim başıma gelen pişmiş tavuğun başına gelmemiştir.Ha birde orada iş yaptınız paranızı buraya getirmek içinde bir sürü sorun var.İşletme kuracakınız yetişmiş eleman zor buacaksınız hadi yetişmiş elemanı gecelim endüstriyel malzeme temininde çok zorluk yaşarsınız.Örnek misal bir kablo istedim ruslardan kalma uçak hurdalığından söküp getirdiler kısacası bit pazarı endüstriyel malzeme kullanmak isterseniz gidin yatrım yapın orada çalışın rüşvet olaylarını hiç anlatmama gerek bile yok

arkadasim bahsettigin sorunlara care olabilmek icin burada firma kurmaya calisiyorum sizin buraya 1 kere gelip kotu izlenimlerle ayrilmis olmaniz herkesin ayni seylerle karsilasacagi anlamina gelmiyor. Bir cok dostum buradan memnuniyetle ayrilmistir . Sizlerin buraya gelip rahatca is yapabilmeniz bizlerin buradaki firmalar ile kontaklar kurup sizlerle tanistirmakla olacaktir bizler burada sizlerin ihtiyaci olabilecek malzemeleri temin etme noktasinda bir firma kurmaya calisiyorum umarim anlatabilmisimdir yardim ve ilginize simdiden tesekkurler.

elektrik pono imalatcısıyım irtibata gecerseniz sevinirim benimle

Hasan Bey,
Bizim Turkiye’de 9 yildir aydinlatma ve elektrik urunleri ithalati yaptigimiz bir firmamiz var. Firmamizin Istanbul’da ve Istanbul Ataturk Havalimani Serbest Bolge’de satis ofisleri ve depolari var. Bugün itibariyle 20’den fazla ulke ile calisiyoruz ve konusunda uzman, tecrübeli ve 5 farkli dilde iletisim kurabilen bir ekibimiz var. (Türkce, Ingilizce, Almanca, Fransizca, Rusca)

Urunlerimizi cogunlukla Cin’den ithal ediyoruz. Markamizin adi GREENGO ve Istanbul Serbest Bolge’de kurdugumuz ofimiz sayesinde de, vergiye tabi olmadigimiz icin daha uygun fiyat ve sartlarda urunleri tedarik edebiliyoruz.

Benimle [email protected] mail adresinden kontaga gecerseniz. Ürünler ve Fiyatlar ile ilgili daha detay konusabiliriz.
Baran ERTAS

Arkadaşlar arkadaş için söylemıyorum fakat bu şekilde yapıp ınsanları dolandıran fırmalar çok var haberınız olsun dıkkatlı olmanızı önenırırım arkadaş yanlış anlama ama piyasa dolandırıcı kaynıyor dıkkatınıze

merhaba hasan bey ben bursa gürsuda teksril makineleri yedek parça özel aparak ve maike imalatı yapmaktayım herhangi bi parça yada aparat makine yada yedek parça ihtiyacınız olursa yardımcı olurum saygılarımla 05356323813 02243711888 gülsan torna

Yetiştirilmek üzere elemanım. Teknisyenim. 553 480 11 85