Oyuncak araba yapımı motor konusu

Arkadaşlar kolay cocuğuma oyuncak araba yapmak istiyorum fakatfmotorfa konusunda takıldım rpm hızı kac olmalıdır iki motor kullanacağım redüktörlümotor mu kullamakk lazım

Arkadaşlar kolay cocuğuma oyuncak araba yapmak istiyorum fakatfmotorfa konusunda takıldım rpm hızı kac olmalıdır iki motor kullanacağım redüktörlümotor mu kullamakk lazım
Biraz daha açıklayıcı olursanız yardımcı olabiliriz size. Örneğin küçük bi araba mı olacak büyük mü ondan sonra kablo ile mi kontrol edeceksiniz yoksa uzaktan kumanda ile mi elinizde ne gibi malzemeler var bu proje için...

Ortaboyutlu bir araba ufak cocuk binecek malzemeleri alacağım normal kablolu olacak

Sadece takıldığım yer motor kısmı potans ile kontrol edilerek 2 ad motor kullanılacak

Bir 10 veya 15 kilo taşıması lazım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yokmu yardım edecek biri

En az 4 adet GA25Y370-34 motor kullanmanızı öneririm. Hazır platform alıp platforma uygun motor sürücüsü ve uzaktan kontrol sistemiyle destekleyerek daha başarılı sonuçlar almanız mümkün.

Ustat cok bahalı bu motorlar daha uygun yokmu bir motorla yapamazmıyım

O sizin sorununuz. Ben satmıyorum malzemeyi dükkan benim değil.

Yanlış anladınız ustat daha uygun bir motor tavsiye meşale şu akülü araclara takılan motorlar onun gibi birşey işimi görür 50 100 liralık bir motor

15 20 kg taşısa bana yeter

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri