Otomasyon yardımlaşma Whatsapp grubu ( Sınırlı Katılımcılı )

Merhaba ;
Otomasyon yardımlaşma adı altında bir whatsapp grup kurduk gerçekten yardıma gönüllü ve işinde iyi yaklaşık 30 kişiyiz.İster sahada ister ofiste Anlık olarak destek alıp verebiliyoruz.Bu grubumuzu büyütmek ve daha nitelikli hale getirmek istiyoruz.Bu kapsamda gruba katılmak isteyen arkadaşlarımız özelden katılım linkini isteyebilirler.
Not: linki burda paylaşmamamınızın sebebi gerçekten ilgili kişilerin katılımını sağlamaktır.

Ekli dosyalar

Merhaba ;
Otomasyon yardımlaşma adı altında bir whatsapp grup kurduk gerçekten yardıma gönüllü ve işinde iyi yaklaşık 30 kişiyiz.İster sahada ister ofiste Anlık olarak destek alıp verebiliyoruz.Bu grubumuzu büyütmek ve daha nitelikli hale getirmek istiyoruz.Bu kapsamda gruba katılmak isteyen arkadaşlarımız özelden katılım linkini isteyebilirler.
Not: linki burda paylaşmamamınızın sebebi gerçekten ilgili kişilerin katılımını sağlamaktır.
merhaba otomasyon görmüştüm lisede kendimi geliştirmek istiyorum beni de alabilir misiniz ?

Konu Sah
GPS Otomasyon
Aktif olarak bu işlerle uğraşan kişiler önceliğimiz.Hala uğraşıyorsanız özelden yazın link gönderelim

Aktif olarak bu işlerle uğraşan kişiler önceliğimiz.Hala uğraşıyorsanız özelden yazın link gönderelim
Şuan uğraşmıyorum ama bu sene üniversitede tekrar otomasyon göreceğim gruptan tecrübe kazanırım diye düşünüyorum ve dediğim gibi kendimi geliştirmek istiyorum.

kral kobra

Profesyonel Üye
Bizim ufak ama kaliteli insanlardan oluşan bir grubumuz var.
Tecrübeyle sabittir fazla kalabalık grup kurmanızı tavsiye etmem. Bu tür oluşumlarda bilgi ve tecrübe tabii ki çok önemli ama insan kalitesi çok ama çok daha önemli !

Konu Sah
GPS Otomasyon
Bizim ufak ama kaliteli insanlardan oluşan bir grubumuz var.
Tecrübeyle sabittir fazla kalabalık grup kurmanızı tavsiye etmem. Bu tür oluşumlarda bilgi ve tecrübe tabii ki çok önemli ama insan kalitesi çok ama çok daha önemli !
Haklısınız zaten o yüzden direkt buraya link koymadım.

canerland

Üye
18 yıldır bu sektördeyim. 13 sene civarıda bu forumdayım. Beni de alırsanız sevinirim.

Son düzenleme:

Sponsor Bağlantı

Forum istatistikleri

Konular
105,530
Kullanıcılar
392,247
Son üye
ozgurozdemir

Yeni konular