Otomasyon Şirketi Aranıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşım şirketimiz isteğinizi karşılayabilecektir. ancak daha çok bilgi vermenizi rica ederim

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
activo akıllı sistemler ile görüşebilirsiniz.SİEMENS Gamma nın solution partneridir.Enstalasyonda yapmaktadırlar.MİKROSİM olarak bizlerde ev otomasyonu sektöründe çalışıyoruz ve yapmakta olduğumuz 120 dairelik bir akıllı ev projesi var.Ancak İstanbul'daki bir firma ile çalışmanız servis açısından daha yararlı.

Saygılarımla...

sauteri öneririm bende...

sadece şuna bak derim kesinlikle pişma olmuyacaksınız kocaelinin en iyi otomasyon şirketlerşnden biridir
sadece referanslarına bakın

İdetek Bina Yönetim hizmetlerinin tavsiye edrim.referansları oldukça iyi..

Arla mühendislik , idetek , boshc

otomasyon üzerine sıkıntı çekmezsin.

Arla'nın yeri dudullu keyap çarşısında

arkadasların dedıgı gıbı kalıte ucuzdur. fıyata bakıpta sabancı ne demıs ben ucuz mal alacak kadar zengın degılım.

...............
------------------
sauteri onerırım bnde.

Son düzenleme:
sona-tbi derim bina otomasyonu üzerine gerçekten çok iyiler ve tecrübeli personelleri ile gerçekten çok iyi hizmet veriyorlar.Şiddetle tavsiye ederim internetten bi araştır istersen Sona-TBI.

bende sauteri öneririm fakat yangın algılama sistemleriyle çok iyi entegre olamadıgını duymuştum kendi üzerinden kontrol panolarından dolayı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…