Otomasyon Şirketi Aranıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CONTROL 4 Otomasyon şirketini öneririm.Çözümleri ucuz olmasa dahi önerdiği seçenekler,marka bağımsızlığı,HVAC,Güvenlik sistemi ve Medya kısmındaki sınırsız seçeneği ile önerilebilecek bir firmadır.CONTROL 4'da tekniker olarak çalışmaktayım ilgilenirseniz bilgi verebiliriz.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
CONTROL4 OTOMASYON TEKNOLOJİLERİ..... tek geçiyorum

Bende ABB otomasyon sistemlerini yapıyorum... Her zaman beklerim...

ben de bu işlerle uğtraşıyorum eğer fikir vermak veya işi yaptırmak isterseniz görüşelim ben de bir fiyat veririrm [email protected] 05324566164 teşekkürler...

istediğiniz sistemle alakalı ister çok iyi bir marka ,isterseniz ekonomik olabilecek çözümler mevcut .İsteklerinizi daha açarsanız daha net sonuçlara varılabilir.

siemens abb schneider veya başka uygun olabilecek marka hangisini arzu ederseniz yardımcı oluruz

Moderatör tarafında düzenlendi:
istanbulun en büyük inşaat firmalarının residancelerini ben yapıyorum birkaç referans vereyim gidin gezin isteklerinizi belirleyin yardımcı olayım yerim tuzlada plazada.

Konu güncelliğini yitirdiğinden kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,852
Son üye
ddknght

Yeni konular

Geri