oto beyin devre elemanı

mutlupeker

Üye
iyi günler arkadaşlar
benim amcaoğlumun lada samara arabası akü bitik oldugundan araca takviye yapmış ve oto beyini yakmış bunda yanan parça dik olan 15 bacak 30350315R1252.1
807D02 üzerinde yazan bunlar ne oldugu konusunda bilgim yok, sizden ricam bunun ne oldugu ve nerde bulabilirim
teşekkürler arkadaşlar

iyi günler arkadaşlar
benim amcaoğlumun lada samara arabası akü bitik oldugundan araca takviye yapmış ve oto beyini yakmış bunda yanan parça dik olan 15 bacak 30350315R1252.1
807D02 üzerinde yazan bunlar ne oldugu konusunda bilgim yok, sizden ricam bunun ne oldugu ve nerde bulabilirim
teşekkürler arkadaşlar

Aracınızın beyni için üzüldüm. Rus malı bir aracın beynini tamir etmeye çalışmak son derece zor olmalı diye düşünüyorum. İstanbul ikitellide hurdaya çıkmış araçların sağlam yedek parçalarının satıldığı yerleri araştırmanızı öneririm. Tabiki arızalı parçayı değilde, komple beyin olarak.

dogrudur onada baktık 300 tl isteniliyor zati sıfırı 700 tl
çok berbat bi durum 5-10 tl ye halletmek varken ille komple degişimini sağlıyorlar

Aradığınız malzemeyi yurtiçinde bulabileceğinizi zannetmiyorum. ne yazıkki komple beyni almanız gerekecek.

parçanın resimini paylaşa bilirmisin

sevgiler saygılar

otobeyin in marka modeli bosch M7V16X02 2111-1411020-50

elimde 6-7 beyin var yarın bakar haber veririm sana.İyi geceler.

Interface Dual entegresi olabilir.

kardeş ne yaptın varmı elinde senden haber bekliyorum

ben lada samara dedim ama yanlış oldu 2004 model LADA VEGA dır

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba geç geldiğim için yazamadım.O entegre yok,parça aldığım yere bahsettim getir görelim dediler.İstanbulda oturuyorsan tarif edeyim işini çözerler.Oturmuyorsan parçayı sök bana gönder.Karaköyde çalıştığımız yerler var çok işimizi çözdüler seninkinide hallede biliriz büyük bir ihtimal.

selam. forum eski olduğunu biliyorum ama yinede sorunu olan arkadaşların öğrene bilmesi açısından cevap yazıyorum.
arkadaşım birincisi parça özel üretimdir. ikincisi beyindeki parçanın birtanesi 5 yada 10 tl ye satın alamazsınız. ben beyin tamiri yapıyorum. bizler bile parçaları hurdalardan alıp takıyoruz. yada yurt dışından sipariş veriyoruz. aradığın ürünün resmini görmedim ama tahmin edebiliyorum. farzedelimki bu ürünü buldun ve taktın çalışacağına nasıl emin olabiliyorsun. aradığın parçaya belki yazılım atılması gerekiyor. taktığın ürün ile eski olan aynı olabilir ama arada versiyon yani yazılım farkı varsa ne yapıcaksın ?? bunun için en güzeli ve ensağlıklısıbir beyinciye gidip aracını yaptırman. sana o parçayı satayım 200 dolar alıcakmısın ?? hiç sanmam ama ben bu parçayı takıp program attığımda 300 dolar alıyorum. umarım nedemek istediğimi anlata bilimişimdir. isterseniz bırakın herkez kendi işini yapsın. herkeze saygılar.

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,965
Son üye
Pentium55

Yeni konular

Geri