omron sürücü yardim lutfen

isocino

Üye
iyi akşamlar ustalarım.. elimde omron 3G3RX-A4450-E1F sürücü var . bu güne kadar abb sürücü ile çalıştım . omron bana biraz yabancı geldi. ben iki start butonu ile sürücüye devir arttırıp düşürücem. hangi klemense gireceğimin bilgisini verirseniz çok sevinirim. ayrıca 1 tane on off anahtar kullanacam. motor 55kw 102 amper 1460 d/d bununla ilgili parametre yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tskler

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
F002 Acceleration time 1 ??? sn
F003 Deceleration time 1 ??? sn
A001 Frequency reference selection 01: Terminal
A002 RUN command selection 01: Terminal

Bu ayarları yaptıktan sonra sayfa 100'de giriş inputları ne olarak ayarlaman gerektiği yazıyor. Up / down seçenekleri var . Gerisi sana kalmış.

Ekli dosyalar

• Omrom RX manuel.pdf
    6.2 MB · Görüntüleme: 25
Teşekkürler buldum arkadaşlar isteyen arkadaşlara yollayabilirim. Parametre ve bağlantılarını atabilirim fuji sürücü ile nerdeyse aynı herkese kolay gelsin

Herkese selamlar, omron sürücüyle 2 ayrı servo motoru kontrol edebilirmiyim ?

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri