Okullarda Tablet Bilgisayarlar İkinci Dönemde Gelecek

Bazen acaba kansızlık milletçe genlerimize mi işledi diye düşünmeden edemiyorum...

evet sattıkları içinde tabletlere özel bi güvenlik sistemi yapıyorlarmış eğer tablet sınıftaki akıllı tahtadan sinyal alamazsa kilitlenecekmiş..

ilk dönemde gelse şaşardım zaten, tayyibin işleri işte, el kadar çocuğun eline tablet bilgisayarı veriyosun umarım hepsi kavga ederken kırar da onları yeni eğitim sisteminiz çöker, çocuğun yapacağı bu olur mu olur.

2.döneme de yetişeceğini sanmıyorum.

Amerika menşeli bir yatırım projesi daha. Umarım sonunda yine zararlı çıkmayız. Biz de iyiye kullanım amaçlı başlatılan her şey bi şekilde kötü sonuçlar doğurmakta.

bence gereksiz bir uygulama ilk haftadan kesinlikle yarısından çoğu bozar tabletleri

İnş. eğitim sisteminde iyileşme olur.

Tabi şu durumda ne olacağı hiç belli değil. Belki çok iyi belkide daha kötü olcak kim bilir ?

Her şeyin hayırlısı.

Bu zamanda ki çocuklar ellerine geçen böyle fırsatların kıymetini bilmez bence, birbirlerine kağıt yerine tablet fırlatırlar =)

Teknoloji gerekli. Fakat kağıt,kalem olmadan zihinsel ve bedensel gelişme yeterince gelişmez diye düşünenlerdenim.Tabletin başına bir hal geldiğinde çocuklar acaba ne yapabilirler.Sanıyorum küçük büyük pekçok kişi ortalıkta şaşkın ördek gibi dolaşmaya başlarlar.

ohh süper bizim gibi 10 kilo kitap taşımazlar..:eek:

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri