Og hücre

Merhaba arkadaşlar bugün bir og köşkün içine girdim.1 tane giriş-çıkış hücresi , akım gerilim ölçü hücresi ve trafo koruma hücresi vardı .ben mesela ölçü gerilim ölçü hücresinde Bakım yapacam
Sadece giriş hücresinin ayırıcısını açsam yeterli olur mu teşekkür ederim?
Bir de giriş hücresinin ayırıcısını açsam sonraki tüm baralar enerjisiz kalır mı ?
Bi açıklar mısınız nasıl çalışır bu hücreler

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Merhaba arkadaşlar bugün bir og köşkün içine girdim.1 tane giriş-çıkış hücresi , akım gerilim ölçü hücresi ve trafo koruma hücresi vardı .ben mesela ölçü gerilim ölçü hücresinde bakım yapacam
Sadece giriş hücresinin ayırıcısını açsam yeterli olur mu teşekkür ederim?
Bir de giriş hücresinin ayırıcısını açsam sonraki tüm baralar enerjisiz kalır mı ?
Bi açıklar mısınız nasıl çalışır bu hücreler

Girişi açmanız yeterli olmaz bakım yapacağınız hücreyi topraklama konumuna almadan hücre kapağını size açtırmaz zaten üzerinde çizgi şeklinde tek hat şeması vardır hangi konumda olduğunu ona bakarak görebilirsiniz.

Bakım içinde olsa, ölçü hücresini açmak, sayaçları devre dışı bıraktırır. Tedaşa ait bır KÖK ise bu ıstenmez. Özr seydıyemem, arkadasımızın dediği gibi hücre üzerıel müşteri ise bınde akım yolu şemasına bakmak gerekir.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,871
Kullanıcılar
449,461
Son üye
evenzhou

Yeni konular

Geri