Neuntronu Tüketici Haklarına Şikayet Ettim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadasar cok güzel harbi bu siteyi ben begendim kameradan botlara geciş yaptık ama kimse uçan gemilerden bahsetmiyor biz türkiyede yasıyoruz aloo buraya dikkat edilmesi gerekiyor gece görüş dendiginde kameralar net görüntü saglıycak deniyor gir kendin bakayım zifir karanlıga ne görebileceksin kameraların ledleri zaten belirli metreye göre ayarlanmıs ötesi harici aydınlatma ile saglarsın karıncalanma agacların yapraklaraı bile kamerada geri yansıtma yapar surda baıyorumda herkes kötüleme derdinde kimse dogru fikir yada yardımcı kelime cümle kuaramıyor . arkadaslar burdan ekmek yiyen bir kurum yada şirket varmı aranızda buyrun admine söliyelim ayrı bir sayfa acsın burda yok montajcı yok şirket yok su marka diyecegimize magdur olan arkadasa fikir beyan edinde montajcı şirketin karsısında bilinçli müsteri olarak geçsin burda bize ekmek düşmez :)
1:) ledler kac metre aydınlatıryor
2: kamera özelligi
3: kaç kameraya kaç amper adaptör takmış
4: kablo 0,23 mü 0,5 mi kullanmış
lütfen yapıcı olalim
ben diyomuyum benim babam sizlerin babasını döver diye ( espirisi ) ama gercekten üzüldüm
herkesin akli yası bası yerinde burda sanmıyorum 18 yas altı araamızda dedikodu ile rant yapmak istiyen
kolay gelsin herkese

bahsedilen karıncalanma kesinlikle geceleri devreye giren ır led nedeniyle adaptöre yüklenmekte tamamen yanlıs kesif ve secilen ürün iddia ediyorum biz izmirde yaksalsık 4 yıldır neutron markasının monatjını yapıyorum birebir ürün değişimi var ayrıca kameraların içersinde sanayı ve ticaret bakanlığınca onaylanmıs garanti belgesi cıkıyor üretici firmanın konudan haberi yoktur montaj yapan firmanın hatası ayrıca anlattıklarınıza bakılırsa kameralar yere dogru bakıyorsa karıcalanma yapar adaptör değeri düşükse yapar,kablo kesiti uygun değilse yapar,ayrıca tv den izlediğinizi yazmıssınız uydu santrali üzerinde tüm evdenmı yoksa sadece bir tv den mi izliyorsunuz scartlamı bağlı hdmı baglı ama siz bence acele etmissiniz hayırlısı olsun önüne gelen kamera sistemi kurarsa bunda son kullacı zararlı cıkıyor marka kötüleniyor,İŞ BİLENİN KILIÇ KUŞANANIN bosuna ddememiş atalarımız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,358
Kullanıcılar
450,219
Son üye
sengolw

Yeni konular

Geri