nasıl bir kontrolcu önerirsiniz

ertr0138

Üye
arkadaşlar. aslında yapmak istediğim şey çok basit ancak uygun bir kontrolcu bulamadım. bana iki tane set değeri girilip her iki değer için ayrı ayrı motorları çalıştıracak kontrolcu gerekli. örneğin su sıcaklığı 40 derecede bir motoru, 70 derece de ikinci motoru devreye alıp ikisi beraber çalışacak. şimdiden teşekkürler.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
arkadaşlar. aslında yapmak istediğim şey çok basit ancak uygun bir kontrolcu bulamadım. bana iki tane set değeri girilip her iki değer için ayrı ayrı motorları çalıştıracak kontrolcu gerekli. örneğin su sıcaklığı 40 derecede bir motoru, 70 derece de ikinci motoru devreye alıp ikisi beraber çalışacak. şimdiden teşekkürler.

sistemini tam net anlatmamıssın ama plc ın yoksa sana ucuza bı devre olusturabılırıım :D

asagıdakı lınkte prop uclu dıgıtal termometreyı alıp set degerlerını ıstedıgın sıcaklıga ayarlayıp uzerınde bulunan kontaklarıda motorlarını calıstırmak ıcın kullanabılırsın.

Dijital Termostat - Termometre 0-125 Derece - İMALATÇI sahibinden.com'da

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri