nasıl bir devre oluşturmalıyım?

hocam
tavsiye ettiğiniz zaman rölesi ve zil dışında başka bir şeye ihtiyaç duyar mııyım?
bir de bunu programlamak zor mu?

programı zor değil. yardımcı olurum. başka birşey gerekmez.

arkadaşlar
daha bu devreyi bitirmeden yeni bir devre istediler,

fabrika içerisindeki 4 adet telefonun sesini sesten dolayı duyamadıklarını söylediler.
bu telefonlara harici bağlanabilecek ve bu telefonlar arandığında sesle kendini farkettirecek bir şey yapmamı istediler.
bu konu ile ilgili görüşünüz nedir?

arkadaşlar
daha bu devreyi bitirmeden yeni bir devre istediler,

fabrika içerisindeki 4 adet telefonun sesini sesten dolayı duyamadıklarını söylediler.
bu telefonlara harici bağlanabilecek ve bu telefonlar arandığında sesle kendini farkettirecek bir şey yapmamı istediler.
bu konu ile ilgili görüşünüz nedir?
Munzam zil rolesi alip harici hoparlor veya lamba baglayabilirsin..google yaz baglanti semasi orada var..isini gorecektir..kolay gelsin.

Munzam zil rolesi alip harici hoparlor veya lamba baglayabilirsin..google yaz baglanti semasi orada var..isini gorecektir..kolay gelsin.
hocam ürünü sipariş ettim.
henüz gelmedi.
ancak saha içerisinde 4 adet ayrı hatlı telefon mevcut
hepsi için ayrı mı sipariş etmeliyim?
birden çok girişe uygun mudur?
tabi her biri kendi hoparlörünü çalıdıracak

hocam ürünü sipariş ettim.
henüz gelmedi.
ancak saha içerisinde 4 adet ayrı hatlı telefon mevcut
hepsi için ayrı mı sipariş etmeliyim?
birden çok girişe uygun mudur?
tabi her biri kendi hoparlörünü çalıdıracak
Evet kardes tek hat tek role..cok pahali bir urun degil zaten.15-20 tl birseydir en fazla..al elinde bulunsun.her telefon hattina bir role kullanman gerekir..coklu giris secenegi yok..ben bunlari adp panosu, jenerator dairesi vb onemli mekanlarin kapi devrelerinde kullaniyorum.telefon hatti ile elektronik kilit kumanda ediyorum..telefon hatti ile acip kapatmak istdigin herseyi bu role ile yapabilirsin.ister 220 ister 12 volt alici kumanda et..kolay gelsin.

Forum istatistikleri

Konular
128,200
Kullanıcılar
449,982
Son üye
admik

Yeni konular

Geri