Epilepsi hastası otomasyon sektöründe iş bulabilir mi ?

epilepsi kontrol edilebilir rahatsızlık. bedenini tanıyan sensin ve kontrol altındayı da sen bilirsin. abim epilepsi oldu ama o kontrol edemiyor ve onun için çok zor. sen genç adamsın ve bilinçli olduğun sürece bu deri her zaman kontrol altında tutabilirsin. ve engelli raporunu filan alma sen kendine yetebilen ve kontrol edebilen bir kişisin. önündeki hayat ve iş yolculuğunda sana başarılar dilerim.

paşama laf söyleme, onu tanımış biri olarak söylüyorum. erkeğim diyen, delikanlıyım diyen bir çok kişiden daha delikanlı erkek adamdı. sizler ekranda her zaman sanatını gördünüz, ben ettiği küfürleri duydum. asla yanar döner olmadı.
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim, bende kendi kendime yetebildiğimi biliyorum ama gerek doktorlar bu sorumluluğa girmek istemediğinden hastalığımın durumu çok düşük olsa da çalışma tarafında bulunmuyorlar.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim, bende kendi kendime yetebildiğimi biliyorum ama gerek doktorlar bu sorumluluğa girmek istemediğinden hastalığımın durumu çok düşük olsa da çalışma tarafında bulunmuyorlar.
ilk önce kendine güven, ben yaparım, ben başarırım de. çalışmak sadece para kazanmak değildir. işe yarar olmaktır. yapabilmektir. en basiti senin yaptığın işi ben yapamam. ilk önce kendine güven, sen kendine inanırsan her şeyi yapabilirsin ve sınırlarını sadece sen belirlersin. ve sakın rahatsızlığın bir özür olarak görme ve kabul etme.(ilaçlarını da sakın ihmal etme, ben her sabah bir avuç hap yutuyorum, o kadar iyiyim ki, iyileşmiş anlamda doktorum bile inanamıyor ama ben ilaçlara devam çünkü işin ucu çok berbat bir durum)

ilk önce kendine güven, ben yaparım, ben başarırım de. çalışmak sadece para kazanmak değildir. işe yarar olmaktır. yapabilmektir. en basiti senin yaptığın işi ben yapamam. ilk önce kendine güven, sen kendine inanırsan her şeyi yapabilirsin ve sınırlarını sadece sen belirlersin. ve sakın rahatsızlığın bir özür olarak görme ve kabul etme.(ilaçlarını da sakın ihmal etme, ben her sabah bir avuç hap yutuyorum, o kadar iyiyim ki, iyileşmiş anlamda doktorum bile inanamıyor ama ben ilaçlara devam çünkü işin ucu çok berbat bir durum)
Yorumunuz için teşekkür ederim. Motive oldum, inanıyorum yapacağım bu işi.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Motive oldum, inanıyorum yapacağım bu işi.
ilk önce kendine inanacaksın. daha yolun-hayatın başındasın, ne zorluklarla karşılacaksın kim bilir? ama yılmak vazgeçmek yok. ne yani denize olta attın yakaladığın balığı tekneye alamadan kaçırdın diye balık avlamayı mı bırakacaksın, yoksa misina elini kesti diye mi bırakacaksın? yolun açık olsun.

Size gösterilecek saygıyı işinize ve mesleğinize göstereceğiniz saygı ve başarı belirler . Hiçbirşeyi kafaya takmayın. Bu memleketten zeki müren diye bir adam geldi geçti. Dışarıda o imajda birini görsek aaaa i...e bak deriz herhalde . Ama üstat mesleğini o kadar mükemmel ve muhtesem icra ettiki çenemizi yerden toplayıp gıkımızı dahi çıkartamadık.
Zaten bende laf etmedim , hatta taktir ettim baba . Yanlış anladın.
onore etme kızmadım, sadece kullandığın sıfat yanlış. adama homosexsüel diyebilirsin ama o sıfatı kullanmamanı tercih ederdim. çünkü piyasada, hatta mecliste bile o kadar çok homosexsüel olmayan o sıfatı taşıyan insan var ki. karşıdan bak "adam" dersin ama i**e nin önde gideni.
zeki müren bildiğiniz üzere mirasını Mehmetçik vakfına bıraktı. ama o mehmetçiklerin verdiği ünvanla bir yerlere gelen ve adına rütbe dediği sıfatı alan gereksizler de var değil mi? şimdi hangisi paşa? malını mülkünü Mehmetçik vakfına bırakan homosexsüel mi? yoksa general filan o gereksiz mi?

onore etme kızmadım, sadece kullandığın sıfat yanlış. adama homosexsüel diyebilirsin ama o sıfatı kullanmamanı tercih ederdim. çünkü piyasada, hatta mecliste bile o kadar çok homosexsüel olmayan o sıfatı taşıyan insan var ki. karşıdan bak "adam" dersin ama i**e nin önde gideni.
zeki müren bildiğiniz üzere mirasını Mehmetçik vakfına bıraktı. ama o mehmetçiklerin verdiği ünvanla bir yerlere gelen ve adına rütbe dediği sıfatı alan gereksizler de var değil mi? şimdi hangisi paşa? malını mülkünü Mehmetçik vakfına bırakan homosexsüel mi? yoksa general filan o gereksiz mi?
Netekim bir sağdan bir soldan diyenler paşa herhalde .

Vurun Kahpeye diye bir güzide roman ve ondan uyarlanmış filmimiz vardır 😀
1672424305195.png

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri