NAIS Yazılım Linki

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Merhaba Ozgunsu

Özelden gerekli şifreleri gönderdim.

İyi çalışmalar

Kimse kusura bakmasın ama bir konuya açıklık getirmek istiyorum.

Ben MEB'ye modül kitaplar yazıyorum. Panasonic, siemens vb diğer bazı firmaların ürünleriyle ilgili bilgilere yer vermiyorum.

Anlamadığım konu şudur;

Hem sizin ürününüzü kullanacağız, hemde yazılıma ücret ödeyeceğiz. Bunun ne mantığı var ben anlamadım :)

Kimse kusura bakmasın ama bir konuya açıklık getirmek istiyorum.

Ben MEB'ye modül kitaplar yazıyorum. Panasonic, siemens vb diğer bazı firmaların ürünleriyle ilgili bilgilere yer vermiyorum.

Anlamadığım konu şudur;

Hem sizin ürününüzü kullanacağız, hemde yazılıma ücret ödeyeceğiz. Bunun ne mantığı var ben anlamadım :)

Size Panasonic yazılımının ücretli olduğunu kim söyledi :)

Sizin Panasonic plc yi daha hiç kullanmadığınız buradan belli, Panasonic PLC yazılımı Türkiye'de ücretsiz olarak Savior Otomasyon ftp sitesinden indirilmektedir.

Bizlerin burada istediği bu ftp giriş sifresi zaten onu da Panasonic Destek bey herkese ücretsiz özelden gönderiyor. Full yazılımları buradan indiriyoruz.

Forumda bu şifrenin neden yayınlanmadığı ise daha önceki konularda belirtildi.

Size Panasonic yazılımının ücretli olduğunu kim söyledi :)

Sizin Panasonic plc yi daha hiç kullanmadığınız buradan belli, Panasonic PLC yazılımı Türkiye'de ücretsiz olarak Savior Otomasyon ftp sitesinden indirilmektedir.

Bizlerin burada istediği bu ftp giriş sifresi zaten onu da Panasonic Destek bey herkese ücretsiz özelden gönderiyor. Full yazılımları buradan indiriyoruz.

Forumda bu şifrenin neden yayınlanmadığı ise daha önceki konularda belirtildi.

Fpwin pro 6 ücretli ama yaklaşık 800-100 USD istiyorlar. E şimdi siz bana demo demo takılın diceksiniz ama ben de size yazılan programlar 24K gibi bir yanıt vericem....

Merhaba Arkadaşlar

FPWINPRO ve FPWINGR yazılımları Türkiyede (Özellikle belirtiyorum) ücretsiz Savior Otomasyon tarafından her isteyene verilmektedir.

Türkiye' de kesinlikle bu softwareler ücretsiz verilmektedir.

Eğer bunun karşılığında sizden para isteyen var ise, Savior Otomasyonu arayın onlar size ücretsiz güncel full sürümleri sağlayacaklardır.

Panasonic Destek; Söylediğiniz gibi Panasonic ürünlerini kullanmıyorum. Açıklamalarınız için teşekkür ederim. İhtiyacım olduğunda size ulaşacağım.

kullanıcı ismi ve şifre istiyor yardım edermisiniz

Forum istatistikleri

Konular
128,299
Kullanıcılar
450,131
Son üye
mrtblkl

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri