Multimetre Probu nereden bulunur?

Affansen

Katılımcı Üye
Multimetre probunu nereden bulabilirim? İnternetten değil de elden gidip almak istiyorum. Elektrikçilerde var mıdır? Veya bilen varsa Bursa'da nerede bulunur?

@binbaşı

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Multimetre probunu nereden bulabilirim? İnternetten değil de elden gidip almak istiyorum. Elektrikçilerde var mıdır? Veya bilen varsa Bursa'da nerede bulunur?

@binbaşı
Zafer plazanın altında elektronikçiler çarşısı var. Ben Arduino ile ilgili malzemelerde almistim birkaç kere. Multimetre de vardı. Ayrı problarıda satıyorlardır diye düşünüyorum.

Elektronik parça satan yerlerde vardır.
Elektrikçilerde var mıdır?
Zafer plazanın altında elektronikçiler çarşısı var. Ben Arduino ile ilgili malzemelerde almistim birkaç kere. Multimetre de vardı. Ayrı problarıda satıyorlardır diye düşünüyorum.
Teşekkürler bilgilendirme için. Arduino malzemeleri fiyatları ne durumda? İki katı fiyatına mı satılıyor yoksa normal fiyat mı?

Ölçü aletinizle beraber ! gitseniz iyi olur.
Giderken yine de götüreyim ama standart olmuyor mu zaten bunlar? Yani uymama durumu olabilir mi?
Yemin ederim vardır :)
Bakayım o zaman varsa çok güzel olur şu anki problar öldü neredeyse. :D
Genelde cok fark yok gibi. Geçenlerde L298n sormuştum 15-20 TL arası birşey demişti. İnternettede öyle.
Ben Küçük sanayide bir yere sormuştum eskiden Jumper kabloya 8-10 tl fiyat çekmişti en kısasına. 10CM sanırım. 20-30CM olanlar 4-5 liraydı bana pahalı gelmişti o zamanlar. Acil işi olana iyi yoksa pahalı gelebiliyor. :)

muitimetre-prob.jpg

7-8 ay önce 25tl ye bir elektronikçiden almıştım. Alacaksan krokodilli tip al. Benim çok işime yarıyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Geri