Muhsin yazıcıoğlu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Büyük dava adamını kaybettik.
Büyük Türk Milletinin Başı Sağolsun.

ALTI Türk insanını kaybettik yakınlarına ALLAH Sabır ihsan eylesin
Ruhları şad olsun

Helikopter kazasında ölen vatandaşlarımıza Allahtan rahmet, Ailelerine sabırlar dilerim.

Siyasette yada bürokratik kademedeki iyi adamlar nedense fazla yaşamıyor bu ülkede
Nedendir bilinmez (belki komplo teorisi olacak) bir Adnan Kahveci bir Recep Yazıcıoğlu (her ikisi de trafik kazasında vefat etmişlerdir) gençliklerinin baharında ve en verimli çağlarında aramızdan hakka yürümüşlerdir.
Sayın Muhsin Yazıcıoğlu ve diğer merhumlara rabbim cennet kapılarını açsın inşallah.Kalanlara rabbim sabır versin.

Allah c.c her olayı sebebe bağlamıştır. Ecel kapısıda bunlardan biri.
Her nefis ölümle karşılaşacaktır. önemli olan ona hazır olabilmektir.

Kaza sonucu hayatını kaybeden değerli, muhsin yacıoğlu ve kader arkadaşlarına allahtan rahmet diliyorum, geride kalanların ailelerine allah sabır versin. Türk siyasi hayatı sizi ve hizmetlerinizi çok özliyecek.

:(

kaybettiklerimize allahtan rahmet yakınlarına ve sevenlerine baş sağlığı diliyorum.

BÜYÜK REİS DE bizi bırakıp gitti ey reis ALLAH IN RAHMETİ SİZLERE OLSUN MEKANINIZ CENNET OLSUN İNŞALLAH

arkadaşların duygularına en içten dileklerimle katılıyorum. gerçekten ülkücü camianın en çilekeş insanlarından biride muhsin yazıcıoğludur fikirlerinden ve inançlarından bir an olsun bile vaz geçmemiştir,çevresindekilere daima doğruluğun ve dürüstlüğün ne kadar önemli olduğunu anlatmış ve yaşamıştır. ALLAH RAHMET EYLESİN RUHU ŞAD OLSUN.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,399
Kullanıcılar
450,291
Son üye
elifaras

Yeni konular

Geri