msn messengerim çalışmıyor

slm yaptım ben sorun virüs programımdaymış kaldırdım nod32 yükledm sorunu ;D ::) hallettim

antivirüs mü antika virüs mü diyesi geliyor insanın msn yeni kurmuşsun virüs yok ama engelliyor norton kspersky bu konularda fazla sıkı çalışıyor herşeyi engellerse pc ne iş yapacak...
Nod32 ye devam!

evet nod32 bu konuda çok iyi

kasperskye ne derseniz onu yapar.Önce ayarlarını yapıp maksimum güvenlik sağla dedikten sonra,izin vermiyor diye kızmak olmaz.Ben de tanışalı çok olmadı ama iyidir kaspersky.Hatta bir rivayete göre bu işin babası kasperskydir.Nod32 kullanıyordum.Denemek için kaspersky kurduğumda 7 tane trojen yakaladı.Hemen işe aldım ve nod32 nin işine son verdim :)

KİS + msn kullanan bir çok pc var.

Kis den sonra nod olabilir tabii.
Bir müddet sonra nod kaldırıp kis kurun bakın bakalım neler göreceksiniz.

Virüs programı , kasan kasmayan diye seçilirmi.

Pc sıradan bir şeyse bulaşan bulaşsın bize bir şey olmaz diyorsanız hiç kurmayın.
Alın bir imaj , 10 dakikada dönersiniz temiz haline.

yaaa msnmde bi rekklam var herkese gönderio napmam lazım bilen varsa acil yardımm

NiMeT ' Alıntı:
yaaa msnmde bi rekklam var herkese gönderio napmam lazım bilen varsa acil yardımm

Önce messenger şifrenizi değiştireceksiniz, sonra, Combofix ve Kaspersky İnternet Security 7,0 ile pc' ye tarama yaptırtacaksınız.

slm arkadaşlar yaa benm msn yne hata verio açılmıor yani hata kodu 80072efd dior sorunu gder diorum anahtar bağlatı noktasında sorun çıkıo yardım edebilirmisinz şimdiden saolun bu arad hayrlı kandiller :-X

ama ben msndeykende gönderio şifreden olduğunu düşünmüorum çnkü kmn adresni açsam da aynı reklamı yollayıp duruo ynede aynı şeyi yapmammı lazım acaba bu arada çok saolun yardımlarınz için :)

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri