msn messengerim çalışmıyor

akadaşlar pcme format attım herşey normaldi..
msn ni kurmada da bir sorun cıkmadı ama msn birtürlü açmıyor..
sistem saatide doğru sorun ne olabilir acaba ..
güncelleştirmeleride yaptım bana yardımcı olursanız sevinirim

sn.savarona_35

Antivirüs programı olarak ne kullanıyorsunuz

kyspersky diye bir virüs yazılımı kullanıyorumonu devre dışı bırakıyorum yine açılmıyor ...
msn e kendinisınatıyorum herşeyi doğruluyor sonra bir yerde sistem hatası diyor ..
ben güncelleştirmelerde eksik bişeyler mi var diyorum..

msn yi ekle kaldırdan onarmayı deneyin.
olmazsa kaldırıp virüs taşımadığına inandığınız bir exe ile tekrar kurun.
kolay gelsin.

Diğer bir ihtimal Kaspersky engellemiş ise programı kaldırıp kursanız bile çalıştıramazsınız.

Bunun için " Tehditler ve hariç bırakılanlar " seçeneğinden " güvenilir bölge " ye ekleyiniz.

Yardimlariniz İÇİn tŞk ederİm ...sorunu gİderdİm sayenİzde

yaaa benimde başımda aynı sorun var live messengerım çalışmıo oturum açmak istiorum güvenlik duvarınız oturum açmayı engellior olablir dio sonra gvenlik ayarlarına giriorum messengerın engelini kaldırıorum ama yine açmıo herşeyi yaptım aama açmıo ekle kaldrdan onarı da tıkladım ama sonra bi bakıorum yine engellemiş acilen yardım bekliorum şimdiden çok saolun ??? ??? :'(

ya neden kimse bişi yazmıo bana yaa acil yardım lütfen :'(

selam benimde norton antivirüs programın da aynı şeyler başıma geliyordu hergün msn vb. programları engelleyip duruyordu dayanamadım kaldırdım rahat ettim şuan nod32 kullanıyorum bi sıkıntı yaşamadım saygılar...

msn ile sorunlar çeşitli olmaktadır..

geçtigimiz günlerde başıma gelen bir olay bios pili arızalanınca pc,deki saat ve tarih,de şaşma oluyor böylece msn,e giremiyor sürekli hata veriyor arızayı bulup giderince sorun düzeldi

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri