Motor sürücü devre şeması bulabilirmiyim?

bende 45 kw lık fan motorum için bir sürücü devresi yapmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
selam arkadaşı 3 faz 380 v 115 a bir asankron motor icin sürücü şeması
Türkceolarak nerede bülabilirim teşekür ederim

motor sürücüsüsü şeması bulabiliriz elbetteki ama
1- kaç kilovat bir motor
2- AC mi DC<mi
3 nasıl bir kumanda düşünüyoruz sadecce yol vermemi yosa sürekli fekans kontrollu devir değiştirmemi
bunları bilmeden yardımcı olmamız mümkün gözükmüyor

verdiğiniz bütün bilgiler için teşekkür ederim motor sürüculeri hakkında nasıl çalıştığını bağlantı şekillerini yazabilirseniz çok sevinirim italyadan gelen motorlar var orijinal bağlantısı üçken sorun türkiye gerilimi 380 v ta çalışmıyor şimdiden teşekkürler

bu konunun aynısı daha önce de açılmıştı. geçmiş dosyaları karıştırırsan mutlaka bulursun. hatta bu konular hakkında döküman gönderen bile olmuştu.

sürücü yapmak için gerekli parça temini nerden yapabiliim

merhaba arkadaşlar.. elinde mikrostep motor sürücüleri ve devreleri hakkında döküman olan var mı?? acil lazım,, şimdiden teşekkürler...

arkadaşlar birçok motor çeşidi için motor sürme devreleri var. Ancak hepsini birden vermek karışıklık yapar ve yükleyene de zorluk verir. Hangi motor çeşidi için istiyorsanız o konuda yardımcı olayım ama daha çok 3 faz servo motorlar için yardım edebilirim.
Link olarak bir tane vereyim mesela benim çok hoşuma gitmişti...
Brushless servo drive - Tero's Project Corner

arkadaşım elinde 220v.giriş ,200 hz.3x200 v. çıkışlı inverter şeması varsa bana gönderebilirmisin max.1 A. çıkışı 3x36v. olarak kullanmam icap ediyor bunu ben hazır inverterle trafo edip kullanıyorum.fakat maliyet yüksek oluyor .kısaca 220v. giriş 3x36 v. ac çıkışlı max.1 A. bir inverter yapabilecek şeman varsa gönderirsen memnun olurum.
kanarien

Forum istatistikleri

Konular
128,289
Kullanıcılar
450,118
Son üye
TheTwize

Yeni konular

Geri