mm440 F0003 hatası

turboy58

Üye
mm440 F0003 hatası veriyor 160 kw lik hız kontrol hızlı kurulumda parametreleri giriyorum olmuyor
simensden yardım aldık dedıklerı parametrelerı girdik yine calışmıyor
start alıyor motor kalkmadan 5 sn icinde F0003 hatası veriyor
baska motorla denendi
motor yüksüz denendi
sonuc aynı

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Motor kablolarını da söküp dener misiniz? Aynı hatayı veriyorsa cihazda sorun vardır.

sokup denendi ayrıca baska 18 kw motorla denendi sonuc aynı

soylenene gore voltaj ani duşmesınden sonra olmus cihaz arızası dışında baska problem olma imkanı varmı
ayarlarla ilgili kacırdıgımız bir parametre ayarın varmı

merhaba arkadaşım
aynı sorunu ben bir tekstil makinasında yaşamıştım
sonuçta sürücünün arızasından dolayı böyle bir hata veriyordu
seninde sürücünün arızalı olma riski yüksek
ama son birkez topraklamana bakarmısın durumu nasıl

selamun aleyküm arkadaşım sürücünde 5 saniye çalıştıktan sonra f003 hatası vermesinin nedeni sürücünün fanı ağrızalı sürücünün fanını deyiştirdiysen başka marka fan taktıysan bu hatayı yapar sanırım üerindeki fan sunon marka 3 kabloludur dıyer markalarda fan calıstıgında 3 uncu kablodan voltaj verıp ben donuyorum dıyen fanlar simenste kullanılmamıstır simensteki sunon marka özel üretim fan çalıştığında kare dalga üreterek çalıştığını sürücüye bildirip hataya geçmesini engelliyor yani kısacası fanın ağrızalı orjinal fanından bir adet bulduktan sonra bu sorundan kurtulursun sorununu çöemessen yardımcı olmaya çalısırım 0535 816 67 88 ismail

a.s cihazı alalı 1 hafta oldu fan bozuk degil kontrol edıldı
simensten gelecekler garantili oldugu icin bakacaklar
goturmeden yaparlarsa sonucu yazarım

Besleme voltajının, etiket plakası
üzerinde belirtilen sınırlar dalihinde
olup olmadığını kontrol ediniz.
2. Besleme devresinde kısa süreli arızalar
ya da voltaj düşmeleri olup
olmadığını kontrol ediniz

Forum istatistikleri

Konular
128,214