G120C Sürücü Motor Gücü Hatası

keremx

Üye
Merhaba, kurduğum sistemde aşağıdaki fotoğraftaki gibi etiketi olan bir motor var. Bunun için 11 kw'lık G120c sürücü aldım ve plc üzerinden ayarlamaları yapıyorum (profinet ile bağlıyım).
Ayarlama yaparken ;
307 Parametre hatası alıyorum.

Motor bilgisini 11 kw olarak girdim ve daha motora yol vermedim bile. acaba neden böyle bir hata alıyor olabilirim?

Ekli dosyalar

• IMG_7181.jpg
    IMG_7181.jpg
    139.8 KB · Görüntüleme: 10
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Merhaba, kurduğum sistemde aşağıdaki fotoğraftaki gibi etiketi olan bir motor var. Bunun için 11 kw'lık G120c sürücü aldım ve plc üzerinden ayarlamaları yapıyorum (profinet ile bağlıyım).
Ayarlama yaparken ;
307 Parametre hatası alıyorum.

Motor bilgisini 11 kw olarak girdim ve daha motora yol vermedim bile. acaba neden böyle bir hata alıyor olabilirim?
Girilen değer için iki seçenek gözüküyor . HP ve kW olarak . Doğru parametreyi girdiğinizden eminmisiniz ?
Adsız.jpg

Forum istatistikleri

Konular
128,148
Kullanıcılar
449,888
Son üye
kalemx

Yeni konular

Geri