Mini Akım Transformatörleri

mini-akim.png

S20M ve S30M Sigma mini akım transformatörleri istenilen güç ve doğruluk değerlerinde 50 A den 600 A e kadar olan primer akımlarını 5 A değerinde sekonder akımına dönüştürmek için tasarlanmışlardır. Oldukça kompakt boyutlar uygulamalarda hem alandan tasarruf sağlanırken hem de ekonomik çözümler sunar.
AkimTrafo-montaj-2.jpg

AkimTrafo-montaj.jpg

Neden Sigma Mini Akım Transformatörleri Kullanılmalıdır?
  • Oldukça kompakt boyutlar sayesinde pano içerisinde yer tasarrufu
  • Özellikle AB dolaşımında önemi büyük olan RoHS uygunluk belgesi
  • 20x10mm ve 30x10mm olmak üzere 2 farklı boyda bara ölçülerinde, primer akımı 50A’den 600A’e kadar , TS 620 EN 60044-1 e uygun olarak tamamen YERLİ üretim
  • 0,5 sınıf (class), 1 sınıf, 3 sınıf doğruluk değerlerinde üretim imkanı
  • 1,5VA, 2,5VA, 5VA, 10VA güçlerinde üretim imkanı
  • İstenildiğinde Sanayi ve Ticaret Bakanlığından mühürlü olarak üretim imkanı
  • Nikel kaplı, çift taraflı kolay montaj imkanı sağlayan bağlantı terminalleri
  • Ateşe ve aleve dayanıklı termoplastik dış gövde
  • TS 620 EN 61869-2 de 3 kV olarak istenen primer-sekonder arası izolasyon dayanımı Sigma akım transformatörlerinde 5 kV dur.
  • Dikey veya yatay olarak DİN rayına montaj imkanı

SİGMA ELEKTRİK 1993 yılından beri; yerli üretimi ile hem Türkiye’ye hem de Dünya pazarlarına hizmet vermektedir. Sigma Elektrik sahip olduğu kalite belgelerinin vermiş olduğu güven ile ; Alçak Gerilim Şalt Ürünleri sektöründe; Alçak Gerilim Devre Kesicileri, Otomatik Sigortalar, Alçak Gerilim Akım Transformatörleri, Alçak Gerilim Kontaktörleri başta olmak üzere çeşitli AG Koruma ve Ölçü Cihazlarıyla sektöre hizmet vermektedir.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri