mikromaster 420 2,2kw sorunu

sahinler64

Üye
slm arkadaşlar. 2 aydır çalışan cihaz şimdi arıza yapıyor. ekranında hata kodu vs. yok. daha doğrusu hata da değil heralde ama ben işin içinden çıkamadım. durup durduğu yerde yaparmı onuda bilmiyorum. sorunum şu; mikromaster 420 yi 1,1 kW motoru çalıştırmak için kullanıyorum. ısı ölçüp 0-10 volt arası çıkış veren bir cihazım var. bunun yardımıyla motoru hızlı yada yavaş (ısıya göre) çalıştırabiliyordum fakat şimdi çalışmıyor. ekrandaki hız göstergesi 15.00 arkasından 00.00 oluyor ve bunu devamlı yapıyor. 15.00 değerini örnek veriyorum. çünkü ısı yükseldiğinde bu değerde otomatik olarak yükseliyor. motor boşta çalışıyor. 0-10 volt veren cihaz ısıya göre çıkışı düzgün veriyor.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Ilk yapacağın bun işlemiyapar iken inv. Gelen 0-10v değişiyormu.referans değişiyorsa bunu yapar

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri