Mikrodalga Fırınlar

Mixage

Üye
Mikrodalga fırınlar hakkında A' dan Z' ye çalışma prensibi, devre şeması, arızaları v.s gibi herşeyin olduğu bir dökümanı olan varmı acaba ?

bence internetten biraz gezinirsen bulabilirsin arkadaşlarımın bu konuda bu kadar kapsamlı dökümanı bulunacagını sanmıyorum tabbi imalatcı degılselar :)

bence internetten biraz gezinirsen bulabilirsin arkadaşlarımın bu konuda bu kadar kapsamlı dökümanı bulunacagını sanmıyorum tabbi imalatcı degılselar :)

biri çalışma prensibini, biri arızalarını ve onarımını, biride devre şemasını söylese yeter. toplu olmasada olur :D bende aradım ama bulamadım.. isterseniz sizde bakın mikrodalga fırınlar hakkında pek bir bilgi yok internette.

ve birde megep dosyalarında aramaya nedersin

Ekli dosyalar

• MİKRODALGA FIRINLAR.rar
    171.5 KB · Görüntüleme: 0
iyide detaylı bilgi megep dosyalarında var.!
senin yapman gereken kopyala yapıştır degilde devre şemasını senin kendinin çizmesi
dogru resimleri (farklı farklı) doğru bilgilerin üstüne yapıştırman

https://i.kontrolkalemi.com/0/522EE0102.pdf

iyide detaylı bilgi megep dosyalarında var.!
senin yapman gereken kopyala yapıştır degilde devre şemasını senin kendinin çizmesi
dogru resimleri (farklı farklı) doğru bilgilerin üstüne yapıştırman

https://i.kontrolkalemi.com/0/522EE0102.pdf

evet öyle tabide. herkes böyle düşünüyo :D aynı paragrafı yazmak bile 0 almaya yeter. öyle kıl bi hocamız var :mad: ben daha çok servisçi arkadaşlardan yardım bekliyorum. onların elinde varsa eğer mikrodalga fırınlar ile ilgili dökümanlar daha iyi olur. ancak bu şekilde farklı bi kaynak elde etmiş olabilirim.

basit şema yarın eklerim .
nikola tesla diye site içi ve google de ara birçok konu bulabilirsin .
arıza ları ise genelde diyot kesmesi(açık devre)ve mannetron tabancasının kısa devre olması, izalatör çatlaması .

[ öyle kıl bi hocamız var]

Demekki hocanız harbi elektirikci (elektrikçilerin hepsi kıldır)

bizden discovery channel a bakmamızı istedi :D buda bi örnek olabilir adamın akli dengesi konusunda.. :D:D ingilizceden dökülmüş sınıfa discovery channel demesi dalga geçer gibi oldu Ki geçtide.. :D

Hacı abi a dan z ye bılgıye belkı ulaşırsın ama bir de radyasyon gözlüğüne ihtiyacın olacak teehlke derım başka bir şey demem

Forum istatistikleri

Konular
128,188
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri