Mesleğinizin Nefret Ettiğiniz Yanı?

Her okuldan,kelek de çıkar,melek de ( MIT den bile ) !Kendine güven güzel bir duygudur.
Fazla iddia,insanın kendisini yetiştirmesine engeldir.Daima !

sn. fahri yetiş'in bahsettiği MIT Massachusetts Institute of Technology(Massachusetts Teknoloji Enstitüsü) dünyanın en iyi teknik üniversitesidir.

bilmeyenler için eklemek istetim

Son düzenleme:
bina yapılırken elektrik işinin hafife alınması (ne varki kablonun metresi kaçaki )bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmak halbuki binanın can damarı elektrik. bunu bazı insanlara anlatırken çok zorlanıyorum...

insanlarımızın bizim mesleğimizi basite alması. Aman canım 2 kabloyu bağla bitsin bu kadar kolay sanıyolar. Elektrikçi diyolar çiçekçi der gibi. sanatımıza saygı yok bence.

Izocamla kaplı bir makinanın rezistansını degiştirmekten nefret ediyorum.kaşıntıdan duramıyorum yaa

herhangi bir eş, dost, akraba
-Ne iş yapıyon?
--bina otomasyonu.
-alarımmı takıyonuz?
--yo.
-hee şu önüne geçince açılan kapılar falan dimi?
--yooo.
-ee ne o zaman?
--anlayacağı dilden anlatmaya çalışmak ve sonunda anlatamamak.
-hee iyi iyi, ben pek anlamam. ssk varmı?
--var.
-şehir dışına gidince yol parasını, otel parasını senmi veriyon?
--hayır, benim maaş biter o zaman........?:(####.

Müşterilerle ilgili sorunları arkadaşlar çok güzel yazmışlar zaten.

bende elk elektronik 2. sınıftayım bazen misafirliğe gittiğimde priz bozuk yap diyolar bende hayır deyince falanın oğlu 2 ay elektrikçide çalıştı yapyo sen 2 yıldırokuyon bir priz takamıyorsun diye eleştiri yapyolar buna gıcık oluyorum:)

özel sektörde çalışıyorum.evine gitmediğim arkadaşım kalmadı.bir de onlarda eş doslarının işlerini beleş yaptırmaya kalktılarmı.Birde işten yorgun gelmişim uzanmışım kanepeye bir telefon akrabalar veya bir arkadaş karanlikta kalmış acil gel der.işte o zaman elektrikçi olmaktan nefret ediyorum.

trip eden motorun şalterini kaldırmaktan, kaldırdıktan sorada ee çalışmıyor bu demeyi bilen ama start butonuna basmayanlardan nefret ediyorum..

kışın yağmurlu havada orta gerilim kablo eki yapmaktan nefret ediyorum özelliklede rüzgar olunca

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,349
Kullanıcılar
450,194
Son üye
akocatas

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri