mersin meslek yüksek okulu elektrik teknikeri iş arıyorum

tanferka

Üye
Kişisel Bilgiler

Adı - Soyadı:TANFER KATIRCI

Tel:0537 727 78 51

E-Posta:[email protected]

Genel Bilgiler

Eğitim Durumu: meslke yüksek okulu mezunu elektrik bölümü

Toplam Tecrübe:4 yıl

Çalışma Durumu:çalışmıyor(mali kriz bahanesi ile çıkarıldım)

Askerlik Durumu: yaptım 2 yıl oldu terhis olalı

Eğitim Bilgileri

Üniversite:mersin üniversitesi teknik eğitim faktesi mersin meslek yüksek okulu

Lise: mezitli çok proğramlı ve teknik lise mezunuyum

İş Tecrübeleri

*güney süt sanayi 2 yıl fabrika deneyimim var

*soda sanayi 1 yıl fabrika işletme deneyimim var

Nitelikler

Yabancı Dil: ( Okuma: 8Yazma:8 Konuşma: 5)

Bilgisayar Bilgileri:ileri düzeyde office kullanabiliyorum orta seviyede autocad ayrıca orta seviyede omron cx programmer kullanabiliyorum

NİTELİKLERİM:

iş sahasında oluşan tüm elektrik arızalarının bakımı ve tamiri elek motorlarının bakımı panoların tamiri ve bakımı yeni elek panoları yapabilir işletmeye alabilirim fabrikadaki çoğu elektronik makinelerin bakımı kazan dairesi hakınnda bilgiye sahibimdir skoç tip üstten yanmalı buhar kazanını sorunsuz kullanabilir işletmesini ve her türlü bakımını yapabilirim vardiya personeli olarak kazana hükmedebilirim sarmak vidalı hava kompresörleri soğuk hava depoları çiller grubu ve soğuk su havuzları bakımını ve işletmeciliğini Bakım onarım personeli olarak yapabilrirm arıza durumunda minimum masrafla sorunların giderilmesinde bilgi ve beceriye sahibimdir.İşletmedeki elektrik ve elektronik arızların giderilmesi ölçüm aletleri ENRAF cihazlarının bağlanması yeni panoların devreye alınması 6,6 kv kablo çekimleri başlık yapımlarında yardımcı olabilirim fiber optik kablo çekimleri bağlantılarında yardımcı olabilirim kamera sistemlerindeki arızaların giderilmesi.invertör montajları programlanması ve mekanik bilgim ve becerim el becerim vardır....

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri