mach3 ile step motora hareket veremedim

makinemen

Üye
Merhabalar,
Bir konuda yardımınızı rica edecektim.
Elimde kinco 2cm880 model step sürücüsü var.birde 5 eksen LPT Eksen Kontrol kartı vede çok önceden aldığım mach3 5 eksen kontrol kartı mevcut. iki kartı da denedim sonuç alamadım.
bütün ayarları yaptım fakat motoru hareket ettiremedim.nerede yanlış yaptım bilmiyorum.bu konuda yardımınızı rica ediyorum.İşletim sistemi XP , Paralel port anakar üzerindeki 5 eksen lpt kontrol kart ayarları

çözebildiniz mi? bende de çalışırken benzer sorun oldu. uğraşıyorum.

Sorun güncel hala çözülmedi, farklı bir sürücü ile denedim çalıştı. fakat kinco 2cm880 sürücü ile olmadı

Sorun güncel hala çözülmedi, farklı bir sürücü ile denedim çalıştı. fakat kinco 2cm880 sürücü ile olmadı
Step motorlar ve servo motorlar birbirine uyumlu sürücülerle çalıştırılabilir asenkron motor dedğimiz 3 fazlı motorları istediğiniz marka sürücü ile çalıştırabilirisiniz ama step motor ve servo motor ancak birbirine uyumlu sürücü ile çalışıyor motorlarınıza uygun sürücü veya sürücünüze uygun motor almalısınız

Step motorlar ve servo motorlar birbirine uyumlu sürücülerle çalıştırılabilir asenkron motor dedğimiz 3 fazlı motorları istediğiniz marka sürücü ile çalıştırabilirisiniz ama step motor ve servo motor ancak birbirine uyumlu sürücü ile çalışıyor motorlarınıza uygun sürücü veya sürücünüze uygun motor almalısınız
motorla sürücüyü aynı marka aldım kinco

modeli aynı değil ,çalışan sürücü cwd860

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri