Mac OS X PC İle Güvenlik Kamerası İzleme

yukarda ''bızım kullanmıs oldugumuz dvr cıhazına uyumlu mac yazılımı var fakat 9 kanal desteklıyo'' yazmışsınız ona istinaden istekte bulundum...

tamamda bakalım senın dvr ıcın uygun mu? marka ve modelını soylersen kayıt cıhazının uygun olup olmadıgını bulur ..oluyosa lınk atarım olmuyosa burda yazarım problem yok..

yapdım dıyorum:D:D ama benım kullanmıs oldugum yontem ıphone ve ıpad ıcın gecerlı deıl ıphone ve ıpad andorıd ısletım sıstemı kullanırlar netten ındırecegın dmss programı 16 kamerayı ızlemene olanak saglar ıphone da ıse dvr cıhazlarının zaten kendı ıphone yazılı mevcut olup 3g uzerınden erısım saglanabılmektedır

Konu dışı : iPhone ve iPad Android işletim sistemi kullanmazlar. iOS kullanırlar.

Detaylı bilgi : iOS - Wikipedia, the free encyclopedia

Konu dışı : iPhone ve iPad Android işletim sistemi kullanmazlar. iOS kullanırlar.

Detaylı bilgi : iOS - Wikipedia, the free encyclopedia

:D:D:D dosdum bana o sıteden bu sıteden bılgı verme kendı bıldıklerınle gel..
iOS i-phone gene ios ipad macintosh MacOs sımdı neden basında -i yada mac yazıldıgını anlamıssındır..
evet bu tur cıhazlar bu sekılde ısletım sıstemlerını kullanırlar fakat marketlerde bulunması en kolay olan yazılımda android tabanlı oldugu ıcın ben andorid e cevırıyorum kendım sureklı bu sekılde yapdıgımdan dolayıda boyle bır tabır kullanmısım farkında olmadan k bakma

iOS i-phone gene ios ipad macintosh MacOs sımdı neden basında -i yada mac yazıldıgını anlamıssındır..
evet bu tur cıhazlar bu sekılde ısletım sıstemlerını kullanırlar fakat marketlerde bulunması en kolay olan yazılımda android tabanlı oldugu ıcın ben andorid e cevırıyorum kendım sureklı bu sekılde yapdıgımdan dolayıda boyle bır tabır kullanmısım farkında olmadan k bakma

Sizin iOS yerine Android kullanmanızı belirtmediğiniz sürece anlayamam. Android,iOS tartışmasınada giremem. Tercih meselesidir.

Kendi bildiklerimle gelerek size yapacağım öneri biraz Türkçe'ye özen göstermeniz. İyi forumlar.

Sn.sanaldarbex-1
https://www.kontrolkalemi.com/forum/guvenlik-sistemleri/56253-guvenlik-sistemleri-bolumunde-yazan-uyeler-hakkinda.html

F
orum içerisinde üyeler ile yazışırken üslubunuza dikkat edin.

Forum istatistikleri

Konular
128,214
Kullanıcılar
449,995
Son üye
osmanguney15

Yeni konular

Geri