Mıknatısla Elektrik Üretme

Aynı fikirdeyim tamam şimdi oldu. Biz göremeyiz . Allah size hayırlı uzun sağlıklı bereketli Ömür nasip etsin. Bu Dediğiniz tamam. Kapıyı tam kapatmadınız çünkü . Olabilir noktasına geldik . Doğrusunu Allah bilir diyelim . Allah Rahatlık versin efendim.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Ha bir de :) itikadi mana da " olmayacak dua " diye birşey olmaz . Dua nız kabul olduğu müddetçe Allah için oldurulamayacak bir şey yoktur .değilmi efendim. Hürmet ederim

Amin Allah sizede sağlıklı,huzurlu, mutlu bir ömür nasip etsin. Belki günümüzde faaliyete geçmiş olan icatlar için 1000 sene öncede benzer cümleler kurulmuştu kim bilir !

Ha bir de :) itikadi mana da " olmayacak dua " diye birşey olmaz . Dua nız kabul olduğu müddetçe Allah için oldurulamayacak bir şey yoktur .değilmi efendim. Hürmet ederim

Haklısınız beşerin olmaz gördüğünü rabbim olur eder, bizim şer gördüğümüz belkide hayırdır. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin ;)

Forum istatistikleri

Konular
128,246
Kullanıcılar
450,053
Son üye
sinankulfal

Yeni konular

Geri