Mühendislik ofisi + Elektrik tesisat dükkanı açma

samco13

Üye
Herkese merhaba. Ben Elektrik elektronik mühendisliğinden yeni mezun oldum ve mühendislik ofisi açmayı düşünüyorum. İki abim elektrikçi ve yıllardır yurt dışında çalıştılar en son karadağda çalıştılar ve onlarda 3 aydır işşizler. Babam da elektrikçi ve 30 yıldır dükkanı vardı. Bu sene kapattı dükkanı . Ben şimdi abilerimle birlikte mühendislik ofisi ile birlikte Elektrik tesisat , elektrik malzemeleri de olan bir yer açmayı düşünüyorum. Mühendislik yapabilmek için emoya kayıt oldum smm belgesi almayı da düşünüyorum. Şimdilik autocad biliyorum ve konut projeleri çizebiliyorum. Tam olarak gerekli şeyler nelerdir ofisi açabilmem için ve iş alabilmem için neleri bilmem gerekiyor. Şimdiden teşekkür ederim , yardımınıza ihtiyacım var.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri