Lenze sürücü

daydil

Üye
çok acil, lenze 9323 servo hakkında bilgisi olan arkadaşlara ihtıyacm var...pc ile servo arasında bir türlü bağlantı saglayamadım...

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
sorun nedir ki bende de var bitane ama bozuldu valla ne yapacagımı bilmiyorum seninkinde muhtemelen profibus kablosun da vardır problem ama sen genede anlat belki çare bulabiliriz..

lecom modülünüz var mı yoksa bağlantı kuramazsınız bağlantı kurmaya laptop ile usb den seriye çevirici kullanıyorsanız comunication ayarları yapmanız gerek
lenze global drive control programı gerek tabi
birde makina üzerinde canbus haberleşme varsa dışarıda denemek için parametre değişikliği yapmanız lazım arızalı ise arıza kodunu yazın yardımcı oluruz tamiri ile ilgili problem varsa her konuda yardım ederim

ergunçalış hocam; bızım yenı uygulamamızda evs 9323 ep sürücü kullanıyoruz bu ılk olucak .bağlantıyı sağladık artıyı 28 ee degdırdıgımızde calıısyor.ama bıızm ıstedıgımız, programı yazarak calıstırmak. nasıl yazabılırız?program okadar karışık ki günler gecti biz ılerleme yapamadık..bır programı nasıl yazabılırz örnekle acıklama yaparmısınız çok acil.hayat meselesi...ardaa45@hot...

anladım kadarıyla GDC var ve bilgisayar üzerinden bağlantı kurdunuz
ben daha çok tamiri ile ilgileniyom
bunların plc gibi çalışabiliyor yani ladder diagramla prg. yazabilirsiniz ama ben hiç denemedim dediğim gibi tamir edip geri veriyom kendime ait hiç lenzem olmadı kendi yaptığım projelerde asla lenzeyi tercih etmiyorum

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,215
Kullanıcılar
449,997
Son üye
Ali5534

Yeni konular

Geri