LED Lİ AYDINLATMA

arkadaşlar aranızda spot led yada projektör için led aydınlatma devreleri olan varnı acaba.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
ozinet kardeşimde power ledlerle ilgileniyormuş. Arkadaşlar, power ledlerle şehir aydınlatması ve dekoratif aydınlatma yapıyoruz. Power ledlerle ilgili sorularınızı cewaplayabilirim.

bende evimde kullanmak istiyorum salonun aydınlatması için. daha önceden salonun tavanında asma tavanda bulunan spotlar çok ses yapıyor değiştirmek isiyorum önerilerinizi bekliyorum.

selam.fabrikanın cevre aydınlatmasını led li sisteme cevirmeyi düşünüyoruz.nasıl birşey önerirsiniz???
bosch01 bey ledle aydınlatma yapmakta tasrruf oranı çok yüksek ve 100000 saat ömürlü.yalnız diğer aydinlatma ürünlerinden fiyatları çok yüksektir.örneğin40 w floresan lambanın verdiği ışığı almak için 25 w lık led kullanacaksın fiyatı 45 dolar farklı firmalarda farklı fiyatlar çıkabilir.
kolay gelsin

arkadaşlar elinde led spot devresi olan varmı acaba varsa bizimle paylaşabilirmi mail adresim ************@hotmail.com.kolay gelsin

Forum içersinde,mail ve msn adresi vermek yasaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaslar merhaba
Led li ürün yapmayı ve tasarlamayı düşünen arkadaşlar için lazım olabilecek ürünler aşağıdaki gibidir
alüminyum kasa
alüminyum soğutucu
alüminyum pcb (power led için)
sürücü bunlar kullanılack led sayısına göre çıkış gücü değişir,350 ma akım sınırlamalı olmalı
lens
gibi temel malzemeler gerekir.bunkardan ihtiyacı yada fikir sormak isterseniz yardımcı olurum.

arkadaşlar elinde led spot devresi olan varmı acaba varsa bizimle paylaşabilirmi mail adresim **********@hotmail.com.kolay gelsin

hazır led spot devresı var power ledmi kullanacaksın

ozinet kardeşimde power ledlerle ilgileniyormuş. Arkadaşlar, power ledlerle şehir aydınlatması ve dekoratif aydınlatma yapıyoruz. Power ledlerle ilgili sorularınızı cewaplayabilirim.

merhaba

led uygulamalarında kart ihtiyacın olursa haberleşelim

merhaba arkadaşlar ledli aydınlatma sistemleri hakkında proje çalışmaları olan kişilere kurumsal destek veriyoruz hazırladığımız detaylı katologlarla amortisman sürenizden Bakım maliyetlerine kadar herşeyi net ve objektif bir biçimde görebiliyorsunuz manisa osb bölgesinde yaptığımız ciddi çalışmalar mevcut taleblere yönelik pcb,armatür dizaynı,smd dizgi konularında da ayrıca destek veren firmamızın ürettiği bazı ürünleri belirtiyorum.

*18w fluresan şeklinde smd ve power ledli ampül
*36w fluresan şeklinde smd ve power ledli ampül
*58w fluresan şeklinde smd ve power ledli ampül
*250w-400w direk tipi aydınlatma armatürleri muadili led dizayn armatürler

merhaba arkadaşlar smd ve power led sistemleriyle uzun zamandır uğraşıyorum dialüx programını yeni kullanmaya başladım ama led projektör ve led sistemlerle alakalı ürün bulamadım online katolog kısmında çeşitli firmaların ürünleri var ama tabi bunlar standart ampüller led bulamadım konuyla alakalı bilgisi olan varsa şayet yardımlakkürlerrını rica ederim,saygılarımla şimdiden teşekkürler.

arkadaşlar ben sizin bahsettiğiniz power ledli bütün armatürleri bizzat denedim. çıkardığım sonuç :
30 w ve 40 w çevre aydınlatma direk armatürlerinde yeterli verimi alamadım. açıları çok dar, sadece direğin dibini aydınlatıyor.
ledler dünyanın önde gelen led üreticisi cree nin ledleri
projektörlerde aynı şekilde açı daha geniş ama ışık şiddeti metalhalid projektörlere göre çok düşük

ama e27 duylu tek power ledli ampül yapmışlar bence güzel olmuş kullanıla bilir. ama fiyatı biraz pahalı tabii 35 dolar falan :)

1100 lumel için 600 led kullandım geniş açılı mantar led 220 voltta 27 mA çekiyor yaklaşik 6 watt

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,975
Son üye
yamanelektronik2023

Yeni konular

Geri