laptop almak istiyorum

ycmy

Üye
Arkadaşlar evime bir laptop almak istiyorum çok profesyonel birşey olmasına gerek yok evde hanım kullanacak internete girecek akşamları ben forumu falan takip edecem arada film falan izlerim(LCD tv ye bağlayarak) belki çok canım sıılırsa oyun oynarım (çok da önemli değil milyonda bir olur) internette gezinirken hızlı olsun ve bana sorun çıkarmasın istiyorum bana ne öenrirsiniz (marka ve model olarak) veya nasıl bir özellikte bilgisayar almalıyım? uygun fiyatlı ürünler nerelerde var?

acer in extensa 5635 z serisi laptop var üzerinde yazan özellikler şu şekilde:
İntel Pentium processor T4300 (2.1 Ghz, 800 Mhz FSB)
İntel GMA 4500M
15.6" HD LED LCD
2 Gb Memory
160 Gb HDD
DVD super Multi DL drive
Acer Nplify 802.11 b/g/n
Multi in 1 card reader
6 cell li-on battery

Fiyat 850 TL / 6 taksit

sizce bu fiyat bu ürün için uygun mu?

Arkadaşlar evime bir laptop almak istiyorum çok profesyonel birşey olmasına gerek yok evde hanım kullanacak internete girecek akşamları ben forumu falan takip edecem arada film falan izlerim(LCD tv ye bağlayarak) belki çok canım sıılırsa oyun oynarım (çok da önemli değil milyonda bir olur) internette gezinirken hızlı olsun ve bana sorun çıkarmasın istiyorum bana ne öenrirsiniz (marka ve model olarak) veya nasıl bir özellikte bilgisayar almalıyım? uygun fiyatlı ürünler nerelerde var?

acer in extensa 5635 z serisi laptop var üzerinde yazan özellikler şu şekilde:
İntel Pentium processor T4300 (2.1 Ghz, 800 Mhz FSB)
İntel GMA 4500M
15.6" HD LED LCD
2 Gb Memory
160 Gb HDD
DVD super Multi DL drive
Acer Nplify 802.11 b/g/n
Multi in 1 card reader
6 cell li-on battery

Fiyat 850 TL / 6 taksit

sizce bu fiyat bu ürün için uygun mu?

Merhaba. Tamda yeni laptop aldım. Bu sorunuza en iyi cevap vereceklerden biriyimdir.

İhtiayaçlarınızı bu laptop görür. Ama bana sorarsanız 850 tl vermişken biraz daha koyarak çok çok daha iyi laptop alabilirsiniz. T40400 işlemciler artık çok geri kaldı bence.
Size aşağıdaki laptobu şiddetle tavsiye ederim.

TAKSİTLE 1050 LİRA. BUNU ALIN BANA DUACI OLACAKSINIZ T4400 İŞLEMCİ İLE ARASINDA DAĞLAR KADAR FARK VAR!

PACKARD BELL TJ75-F2475-GN-100TK Intel Core i3 330M 2.13GHZ 3GB 250GB

Ben daha daha performanslı birşey istediğim için peşin 1500'e aşağıdaki laptobu aldım
ACER AS5741G-434G50MN i5-430M 4GB 500GB W7HP, ACER - Taşınabilir Bilgisayar

walla hp yi 6 yıldır kullanyom. tık yok.tavsiye ederm...

asus ve işlemci de 'P' serisi

Hocam casper alma servisten çıkamazsın; casper sahibi tanıdıklarımda da aynı sorunlar var sadece bende değil.

fiyat uygunda Casper alma dediği gibi

arkadaşlar bende alamyı düşünüyorum bir tane ama bi türlü secemedım toshıbanın daha saglam oldugunu bıldıgım için varmı onerecegınız modeli 1300 tl civarı bişi olsun diyorum

arkadaşlar bende alamyı düşünüyorum bir tane ama bi türlü secemedım toshıbanın daha saglam oldugunu bıldıgım için varmı onerecegınız modeli 1300 tl civarı bişi olsun diyorum

Merhaba. Laptop üzerine çıkılıp tepinilen birşey değildir :)

Arkadaşlar benden naçizane tavsiye laptop alırken fiyat/performansa bir de servis kalitesine bakın. Sonuçta en kaliteli malı alsanız dahi şansınıza cihazınızın arıza yapabilir. Önemli olan arızadan sonra servisin size yaklaşımı ve sorununuzu çözmede olan istekliliği. Bence alacağınız laptobu öncelikle internetteki yorumları okuyunuz. Benim kişisel tercihim hepsiburada'daki yorumlar. Ürünü bu siteden almasam bile mutlaka ürün yorumlarını okurum.

Bende şu an üç laptop var. ACER-ASUS-HP, bir önceki laptobumda ACER'di. Şu laptop bu laptoptan daha sağlamdır diye birşey bana doğru gelmiyor. ACER-ASUS-TOSHİBA-PACKARD BELL VB. markalar üç aşağı beş yukarı aynıdır. Onu için bence satın alırken fiyat/performansa bakınız.

Mesela ben size TOSHİBA ile ilgili bir anımı anlatsam yanına bile yaklaşmazsınız. Kısaca şöyle diyeyim bir arkadaşımın aldığı laptop tam 5 kere arıza yaptı. Ve TOSHİBA %100 hatalı malını değiştirmemek için resmen köşe başı esnaflığı yaptı sonuçta arkadaş mahmeke kararı ile laptobu iade etti.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri