Kumanda Yardım

fethi Dİğer Arkadaslar İçin Faydalı Olacagından PAylassan Seviniriz..

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
herkese meraba. ben endüstriyel otomasyon teknikeriyim. bi firmada mesleğe yeni başlayan olarak işe başladım ama ben tecrübe olarak çok gerideyim. ilk iş olarak bi pano yapma görevi verildi. ama ben daha önce böle bi çalışmada blunmadım panoyu önce çizmek istiyorum. bunula ilgli gerekli kriterleri ve dikkat etmem gereken husuları ki burda 6 tane servo motorum var 6 tane de hız kontrol cihazım olacak. ana pano ve kumanda panosu olmak üzere 2 adet pano yapmam gerek.bu pano 4 eksenli bi tezgahı kontrol edecek genel olarak yada bu isteidğim gibi bi pano yapmam için ne yapmam gerekiyor bana bunula ilgili döküman yada örnek çizimlerden verebilirmisiniz. herkese şimdiden çok teşekkür ederim. iyi çalışmalar

arkadaşlar ben de bir uzaktan kumanda var ve bunu 3 tana kontak çıkşı var 2'ci uç ortak ben bunu 3 fazlı moto kontrol etmem için star ve stop etmem için ayrı devre lazımmı bana bir yardım edin

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri