Kumanda problemi yardım.

Forum kuralari 3.3. Lufen yardim ve turevleri seklinde konu basligi yasaktır. Forum kurallari 3.4. Sasece buyuk harfle yorum yazmak yasaktir. Sadece buyuk harf ile konu basligi yazmak yasaktir.
Boyle forum olmaz olsun gibi foruma hakaret etmek hangi madde bakmadim.
Her yerin bir kurali vardir. Kurallarin en sonunda bunu okumamis olmak uymayacagin anlamina gelmez diyor. Okumus kabul edilirsin diyor.
O halde okumus olduguna gore uc dort kurali defalraca cignedin. Sonra da hakaret ediyorsun.
Ayrica birde insanlık kurali, hic bir ortamda insanlara hakaret edilmez.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Böyllerinin sorularina cevap verilince yuz bulup hepsi laf soyleyerek cevap almaya çalışıyor.

Hala neden banlamıyorlar kurallara uymayanları ki. Bu üye banlanana kadar ben hiç bir konuya cevap vermeyeceğim.

Forum tarafindan uyarildim ozurumu diledim dikkat ediyorum tepkinizin devamliliginida anliyorum tekrar kusura bakmayın

Alcakmuhendis gerekli uyariyi aldim daha dikkatli davranacagim anlayis gostermenizi istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…