Kumanda devrelerinde zorlanıyorum ne yapmalıyım?

GAMERX

Üye
merhaba arkadaşlar ben kumanda devresinde zorlanıyorum bana tüyo verebilirmisiniz

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
coze coze zamanla oturacak calismaya devam et, bende zorlaniyorum cogu zaman ama ustune dusersen oluyor bi sekilde

merhaba arkadaşlar ben kumanda devresinde zorlanıyorum bana tüyo verebilirmisiniz
Zorlanmanızın gerçek sebebi ürünleri tanımıyor oluşunuz. Ürünleri tanımadığınız için şu şuraya bu buraya gelecek diye ezberliyorsunuz.

Kontaktör, Devre kesici, Motor Koruma Şalteri gibi ürünleri tanımalısınız kapalı ve açık kontaklarının çalışma mantığını bilmelisiniz. Başka birinin yaptığını sök tak yaparak olmaz, sizden istenen çözümüm kafanızda tasarlayıp kurmalısınız.

Ürünleri ve çalışma prensiplerini öğrendikten sonra gerisi kesinlikle gelir. Her meslekte böyledir aslında.

Forum istatistikleri

Konular
128,108
Kullanıcılar
449,808
Son üye
Baharnev

Yeni konular

Geri