Kumanda Devre Problemleri

Klaio

Üye
Öncelikle merhaba hepinize şemasını bir türlü çizemediğim bir kaç soru vardı çizebilecek birileri varsa bana çok yardımcı olacaktır.

Son düzenleme:
Merhaba öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Sorular burda eğer yardımcı olursanız cok memnun olurum. İyi forumlar!
20210620_232601.jpg

Otomatik kumanda bölümündeki konuları inceleyin. Sorularınızın aynısı ya da benzerlerini bulmanız büyük ihtimal. Zamanını harcamamak için kolay kolay kimse uğraşmaz bu sorularla. Temel seviye otomatik kumanda soruları.

Birazcık uğraşıp takıldığınız yeri sorsanız daha fazla yardım alırsınız. Siz armut piş ağzıma düş! diyorsunuz. Bu şekilde yardım almanız çok zor. Belki soruları çözmek için boş zamanı olan birisi varsa yardımcı olabilir yoksa cevaplar için çok beklemeniz gerekir.

Birazcık uğraşıp takıldığınız yeri sorsanız daha fazla yardım alırsınız. Siz armut piş ağzıma düş! diyorsunuz. Bu şekilde yardım almanız çok zor. Belki soruları çözmek için boş zamanı olan birisi varsa yardımcı olabilir yoksa cevaplar için çok beklemeniz gerekir.
Merhaba. Yorumunuz için teşekkür ederim fakat kimseyi bu soruları yapması için zorlamıyorum. Çizimi kendimi gelistirmek maksadıyla istiyorum ve mantığını anlamak ise en büyük temennim eğer yapabilirseniz faydası benim için çok değerlidir ama yapmayacaksanız ise burası bir forum ve internet mecrası yorumunuzu ve tavsiyenizi lütfen kendinize saklayın.
Otomatik kumanda bölümündeki konuları inceleyin. Sorularınızın aynısı ya da benzerlerini bulmanız büyük ihtimal. Zamanını harcamamak için kolay kolay kimse uğraşmaz bu sorularla. Temel seviye otomatik kumanda soruları.
Teşekkür ederim incelemekteyim.

Son düzenleme:
Merhaba. Yorumunuz için teşekkür ederim fakat kimseyi bu soruları yapması için zorlamıyorum. Çizimi kendimi gelistirmek maksadıyla istiyorum ve mantığını anlamak ise en büyük temennim eğer yapabilirseniz faydası benim için çok değerlidir ama yapmayacaksanız ise burası bir forum ve internet mecrası yorumunuzu ve tavsiyenizi lütfen kendinize saklayın.

Teşekkür ederim incelemekteyim.
Zorlayamazsınız zaten. Size yol göstermek için yorum yapıyoruz. Siz tavsiyeleri umursamıyorsanız kendiniz bilirsiniz. Size başarılar...

bu 1. sorunun kumanda devresi. diğerlerinide boş vaktim oldukça çizer yollarım. mantığını anlamaya çalışırsanız sizin için iyi olur

Ekli dosyalar

• 111111111111111.jpg
    111111111111111.jpg
    166.7 KB · Görüntüleme: 36

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular